Yahoo España Búsqueda web

  1. 20 resultados de búsqueda aproximadamente
  1. Roberto Donadoni (Bergamo, 9 september 1963) is een Italiaans voormalig profvoetballer en huidig voetbaltrainer. Zijn grootste successen als clubspeler behaalde Donadoni met AC Milan, waar hij onder anderen samenspeelde met Carlo Ancelotti, Franco Baresi, Marco van Basten, Ruud Gullit, Paolo Maldini en Frank Rijkaard

  2. 18/6/2022 · Galatasaray'da ikinci başkanlık dönemine başlayan Dursun Özbek, teknik direktörlüğe getireceği isim konusunda çalışmalara başlanması talimatını verdi.. İtalyan basınından Gianluca Di Marzio'nun haberine göre; teknik direktör Domenec Torrent ile yolları ayırmayı planlayan Galatasaray, İtalyan teknik adam Roberto Donadoni ile bir görüşme gerçekleştirecek.

  3. 18/6/2022 · Donadoni, infatti, ha allenato lo Shenzhen, in Cina, dal 30 luglio 2019 fino all'11 agosto 2020. Da allora si sono susseguiti due anni senza panchina. Panchina che potrebbe trovare lontano ancora una volta lontano dall'Italia. Questa volta è la Turchia che lo accoglierebbe. Il Galatasaray potrebbe diventare la nuova casa di Roberto Donadoni.

  4. Roberto Baggio (Caldogno, 18 februari 1967) is een Italiaans voormalig profvoetballer die doorgaans als aanvaller speelde. ... Tassotti · 10 R. Baggio · 11 Albertini · 12 Marchegiani · 13 D. Baggio · 14 Berti · 15 Conte · 16 Donadoni · 17 ...

  5. 18/6/2022 · Roberto Donadoni, che ha vissuto un'esperienza anche da allenatore del Napoli, è pronto a tornare in panchina. Per lui c'è l'interesse di una squadra all'estero. Donadoni può tornare in panchina: c'è il Galatasaray. Roberto Donadoni (Photo by Mario Carlini / Iguana Press/Getty Images)

  6. 18/6/2022 · Ünlü gazeteci Gianluca Di Marzio, Galatasaray Sportif Direktörü Pasquale Sensibile'nin İtalyan teknik direktör Roberto Donadoni ile görüşeceğini yazdı. Haber e göre Sensibile, Donadoni ile anlaşılması için ısrar ettiğini ve İtalyan teknik direktörün Galatasaray için en güçlü aday olduğu yazıldı.

  7. 18/6/2022 · Galatasaray'da teknik direktör belirsizliği sürüyor. Taraftar hangi hocanın takımın başına geçeceğini merakla beklerken, daha önce gündeme gelmemiş bir isim ortaya atıldı. Sarı kırmızılıların İtalyan teknik adam Roberto Donadoni ile görüştüğü iddia edildi.