1. Hace 1 día · RFS komandai vārtus guva Stefans Paničs, Darko Lemajičs, Mārtiņš Ķigurs, Roberts Savaļnieks un Petrs Marešs. Rīdzinieki jau no pirmajām minūtēm bīstami uzbruka un pirmo reizi bumbu vārtos raidīja 17.minūtē, kad pēc Roberta Savaļnieka izpildītā stūra sitiena nekļūdīgu sitienu ar galvu izpildīja Paničs.

2. Hace 1 día · • Vairākumā nokļuvusī RFS otrajā puslaikā sakāva "Daugavpili" – 60. minūtē atlēkušo bumbu pielaboja Darko Lemajičs, 63. minūtē Mārtiņš Ķigurs precīzi trāpīja apakšējā stūrī, 73. minūtē ar tālsitienu izcēlās Roberts Savaļnieks, bet 87. minūtē Petrs Marešs realizēja pendeli pēc debitanta Rainera Urujeva pārkāpuma un ilgas VAR pārbaudes (5:0).

4. Hace 4 días · Kā arī tālākajā spēles nogrieznī gan Roberts Savaļnieks, gan M. Nagasava dažās epizodēs raidīja bumbu pāri vārtu pārliktnim. Tomēr spēles 30. minūtē mājinieki atklāja spēles rezultātu, kad Ede Oloko ar brīvsitienu izvirzīja vadībā “Jelgavu” (0:1).

5. Hace 6 días · Pirmo mājas spēli uz dabīgā seguma aizvadīja arī "Jelgava", kas Jāņa Lūša Zemgales Olimpiskā centra stadionā pirmajā puslaikā ar tiešo brīvsitienu pat izvirzījās vadībā, tomēr punktus čempionei un līderei RFS neatņēma (1:2) un piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas.

6. Hace 1 día · National; FIFA World Cup; Olympics; UEFA European Championship; CONMEBOL Copa America; Gold Cup; AFC Asian Cup; CAF Africa Cup of Nations; FIFA Confederations Cup

7. Hace 5 días · Pretēji visām prognozēm “FS Jelgava” pirmie izvirzījās spēles vadībā un “parādīja zobus” Virslīgas spēcīgākajai komandai | fsjelgava.lv