Yahoo España Búsqueda web

Search results

 1. Sıla Şahin (Spandau, Berlín, 3 de diciembre de 1985) es una actriz alemana de ascendencia turca, conocida por su papel de Ayla Özgül en la serie de televisión Gute Zeiten, schlechte Zeiten. 1 2 . Biografía. Sıla Şahin nació en Spandau, Berlín, el 3 de diciembre de 1985, hija de una familia de origen turco-kurdo.

 2. www.youtube.com › channel › UCKw2dEwiKQy567d6QArsOggSıla Şahin - YouTube

  166K subscribers ‧ 20 videos. Sıla Şahin Resmi YouTube Kanalı. ‘’Bu Sana Son Bakışım’’ Yayında🫶🏼. instagram.com/silasahhiin and 1 more link.

 3. ''Bu Sana Son Bakışım'' teklisi Welog Music etiketi ile Youtube ve tüm dijital platformlarda. 🥀Söz/Müzik: Samet Kardeşler - Sıla ŞahinDüzenleme: Denizkan Bo...

 4. en.wikipedia.org › wiki › Sıla_ŞahinSıla Şahin - Wikipedia

  Sıla Şahin-Radlinger (née Şahin, born 3 December 1985) is a German actress, best known for her portrayal of Ayla Özgül in the soap opera Gute Zeiten, schlechte Zeiten.

 5. Sıla Şahin. 165K subscribers. 24K. 3.4M views 11 months ago. Selam👋 Dur Yanımda Kal şarkımız sizlerle umarız beğenirsiniz. 🥰💛 ''Dur Yanımda Kal' Teklisi WeLog Music etiketi ile YouTube ve...

 6. 517K Followers, 206 Following, 192 Posts - See Instagram photos and videos from Sıla Şahin (@silasahhiin)

 7. www.wikiwand.com › es › Sıla_ŞahinSıla Şahin - Wikiwand

  Sıla Şahin es una actriz alemana de ascendencia turca, conocida por su papel de Ayla Özgül en la serie de televisión Gute Zeiten, schlechte Zeiten.