1. Hace 2 días · Iskusni vezista Saša Zdjelar (29) bio je uspešniji od legendarnog Saše Ilića, koji od nedavno sedi na klupi Nižnjeg. Srpski reprezentativac je utakmicu u okviru pretposlednje runde domaćeg prvenstva začinio i golom u 37. minutu, što je ujedno bio i njegov prvenac u dresu "armejaca".

2. Hace 2 días · Podeli : U poslednjem meču 29. kola Premijer lige Rusije Pari Nižnji Novgorod Saše Ilića ubedljivo je kod kuće poražen od CSKA. Moskovljani su slavili rezultatom 6:2 (3:0). Počele su muke domaćina već u desetom minutu golom Obljakova, a u 22. se nadovezao i Musaev. Za 0:3 pre odlaska na odmor se pobrinuo Saša Zdjelar koji je mrežu ...

3. Hace 2 días · U poslednjem meču 29. kola Premijer lige Rusije Pari Nižnji Novgorod Saše Ilića ubedljivo je kod kuće poražen od CSKA rezultatom 2:6. Već u desetom minutu golom Obljakova poveli su gosti, a u 22. se nadovezao i Musaev. Za 0:3 pre odlaska na odmor se pobrinuo Saša Zdjelar koji je mrežu zatresao u 37. minutu.

4. Hace 5 días · Na konstataciju sagovornika da su Milan Gajić, Saša Zdjelar, Srđan Babić i Strahinja Eraković, igrači iz ruskih klubova, reprezentativci Srbije, i da su svi igrali protiv Rusije, Tošić kaže:

5. Hace 2 días · 22:41 Potopu Ilićevog Parija kumovao i Saša Zdjelar. 22:15 Priveden direktor filijale Banke Poštanske štedionice. 18.05. Bila je fatalna plavuša iz "Top Gana", a danas je niko ne prepoznaje na ulici (FOTO) 21:45 Jak zemljotres pogodio Italiju. 21:37 Nacionalna čitanka - Vučevićev plan za identitet srpskog naroda

6. Hace 2 días · Oblakov je otvorio “paljbu”, a kišu golova nagovestio je Musajev sredinom prvog dela igre. Bez milosti prema bivšem saigraču iz Partizana bio je i Saša Zdjelar, koji je u 37. minutu zatresao mrežu domaćih. Stotski je nakon velike pauze ublažio prednost CSKA, ali Viktor Davila je reagovao i kompletirao poker za Armejce.

7. Hace 2 días · Saša Ilić u poslednje dve utakmice nije imao mnogo uspeha sa ekipom iz Nižnjeg Novgoroda. Posle debakla protiv Sočija kada je njegov tim izgubio rezultatom 6:1, Nižnji Novgorod upisao je i ubedljiv poraz od CSKA koji je slavio 6:2. Posle golova Oblijakova i Musajeva, za 3:0 pogodio je srpski fudbaler Saša Zdjelar sa kojim je Ilić igrao u Partizanu.