1. 23 de abr. de 2024 · Sebastian Mailat, savuros după ce a răpus-o pe Dinamo în 90+1: ”Sunt fan Real Madrid!”. FC Botoșani a reușit să o învingă pe Dinamo, scor 2-1, într-un meci din etapa a șasea din play-out-ul SuperLigii României.

2. 23 de abr. de 2024 · Sebastian Mailat, în extaz după victoria împotriva lui Dinamo în prelungiri: ”Sunt fan Real Madrid”. Într-o confruntare electrizantă din etapa a șasea a playout-ului SuperLigii României, FC Botoșani a reușit să se impună în fața lui Dinamo, cu un scor strâns de 2-1. Meciul a fost marcat de autogolul lui Gabriel de ...

3. 24 de abr. de 2024 · Extrema Sebastian Mailat (26 de ani) a tras concluziile după victoria dramatică împotriva lui Dinamo, 2-1, în care a marcat golul decisiv în prelungiri, deși a jucat doar în ultimele 30 de minute, el revenind după o gravă accidentare. Accidentat grav în vară, Sebastian Mailat a ratat aproape întreg sezonul.

4. 19 de abr. de 2024 · Vineri 19 Aprilie 2024, 20:22. Sebastian Mailat a oferit un răspuns ferm în ceea ce privește șansele echipei sale de a se salva de la retrogradare, după remiza 1-1 în meciul cu FC Hermannstadt. TAGS: #Sebastian Mailat #FC Botosani #FC Hermannstadt #Superliga. Din articol. Mailat: "Din păcate nu a fost să fie!" Clasament play-out.

6. 19 de abr. de 2024 · 19 aprilie 2024. 0. Prezent la conferința de presă premergătoare duelului pe care FC Botoșani îl va susține la Sibiu cu FC Hermannstadt, Sebasitan Mailat a declarat că se așteaptă la un meci viu disputat, cum de altfel vor fi toate până la finalul acestui play-out, care se anunță a fi foarte interesant.