1. 24 de abr. de 2024 · Aspolutni heroj Novosađana bio je Seid Korać, koji je mrežu domaće ekipe zatresao u 91. minutu. Bio je to njegov prvi pogodak u dresu Vojvodine, kojim je srušio snove Kragujevčana da će po prvi put u istoriji igrati finale nacionalnog Kupa. Gosti su apsolutno zasluženo prošli u finale, bili su puno.

2. 24 de abr. de 2024 · Fudbal - 24.04.2024. 18:08h. Seid Korać pogotkom u 91. minutu odveo je Vojvodinu u finale Kupa Srbije. Korać je pogodio glavom posle centaršuta Vukana Savićevića na radost nekoliko stotina gostujućih navijača na "Čika Dači". Pogledajte taj pogodak: KUP SRBIJE (polufinale): Radnički 1923 - Vojvodina 0:1 / 24.04.2024.

3. 1 de may. de 2024 · News about Seid Korac on Sports Mole with the latest player news, biographical information, pictures and more. MX23RW : Wednesday, May 1 06:56:42| >> :60:697:697: Dortmund vs. PSG: 12 hrs 3 mins

4. 2 de may. de 2024 · R Seid Korac: 6: Njegos Petrovic: 18: Matheus Índio: 23: Dejan Zukic: 10: Caleb Sery: 14: Vukan Savicevic: 26: Andrija Radulovic: 49: Aleksa Vukanovic: 92: Suplentes: Dragan Rosic: 12: Marko Bjekovic: 2: Igor Jelicic: 15: Guram Giorbelidze: 4: Stefan Bukinac: 30: Asmir Kajević: 16: Lazar Jovanovic: 17: Sinisa Tanjga: 3: Mihailo ...

5. 15 de abr. de 2024 · A Serbien huet Vojvodina mam Seid Korac 3:2 géint TSC Backa Topola gewonnen. Den decisive Gol fir d'Heemekipp ass réischt an der Nospillzäit gefall. De Korac stoung de ganze Match um Terrain...

6. 24 de abr. de 2024 · Politika. 1. Vojvodina je prvi finalista Kupa Srbije. Novosađani su u šokantnom finipu slavili protiv Radničkog 1923, pogotkom Seida Koraća u prvom od tri minuta nadoknade drugog poluvremena. Sjajan fudbal igraju ovog proleća Radnički 1923 i Vojvodina.