Yahoo España Búsqueda web

Search results

  1. Ali Rıza Sergen Yalçın (born 5 November 1972), known as Sergen Yalçın, is a Turkish football commentator, coach and former international midfielder who's the head coach of Süper Lig club Antalyaspor.

  2. Sergen Yalçın, 51 yaşında Antalyaspor'ın teknik direktör veya antrenör olarak kariyerde yer alan bir futbolcu. Süper Lig, Türkiye Kupası ve Beşiktaş'ın yıllarında oyuncu olarak veya teknik direktör olarak yönetilmiştir.

  3. Sergen Yalçın is a Turkish football manager who has coached Besiktas, Eskisehirspor, Alanyaspor, Konyaspor, Kayserispor, Gaziantepspor and Eskisehirspor. He was born on Nov 5, 1972 in Istanbul and has a UEFA Pro Licence coaching licence. See his career history, stats, transfers and honours.

  4. Sergen Yalçın - Vikipedi * Yalnızca lig maçları ve gollerini içerir. Ali Rıza Sergen Yalçın (d. 5 Kasım 1972, İstanbul ), Türk teknik direktör, eski millî futbolcu ve futbol yorumcusu. Süper Lig ekibi Antalyaspor 'un teknik direktörüdür. Çocukluğu ve ilk yıllar[ | ]

  5. Nacido en Estambul el 5 de octubre de 1972 y conocido, como es habitual en su país, por el monónimo de Sergen, se incorporó al Beşiktaş en 1982 y no tardó en hacer gala de un talento realmente inusual.

  6. Anavatandaki isim: Ali Rıza Sergen Yalçın Doğum tarihi/Yaş: 5 Kas 1972 (51) Doğum yeri: Istanbul Boy: 1,81 m Uyruk: Türkiye Mevki: Orta saha - On Numara Ayak: sol ayak Güncel kulüp: Kariyer sonu Takıma katılma tarihi: 1 Tem 2008 Sözleşme:-Sosyal medya: