Yahoo España Búsqueda web

  1. 2.770 resultados de búsqueda aproximadamente

  1. 27 de mar. de 2023 · Sigue el resultado del Polonia - Albania en directo con SPORT. Partido de Ronda de clasificación en Stadion Narodowy. Minuto a minuto del Polonia - Albania.

  2. 27 de mar. de 2023 · Sokol Çikalleshi në minutën e 22-të tentoi nga distanca. Por, gjuajtjen e tij e priti portieri i Polonisë, Wojciech Szczesny. Ndeshja në mes të Polonisë dhe Shqipërisë po luhet në Varshavë dhe i takon grupit E kualifikues për “Euro 2024”.

  3. 27 de mar. de 2023 · Po około dwudziestu minutach inicjatywę przejęli goście. Groźny strzał na bramkę Szczęsnego oddał Sokol Cikalleshi, jednak golkiper Juventusu pewnie obronił uderzenie. Jeszcze przed przerwą na trybunach rozległo się głośne "My chcemy gola!". Biało-Czerwoni po kilku minutach spełnili prośbę kibiców.

  4. 27 de mar. de 2023 · 21' Poloni 0-0 Shqipëri/ Rasti i parë i rrezikshëm i ndeshjes, Sokol Cikalleshi vendos në provë portierin vendas, juventinin Szczęsny. Nga 25 metra, e majta e kavajasit është grushtuar në këndore. LEXO EDHE: VIDEO/ Shqipëria krijon rastet, Polonia bën golin! Kombëtarja e nis me humbje fushatën Euro 2024, Sylvinho guxon në debutim Share

  5. 27 de mar. de 2023 · Sinjalet e para në këtë takim i lëshon Sokol Cikalleshi. Sulmuesi del mirë nga krahët dhe përpiqet që të dërgojë një top në zonë, por asnjë nga shokët e skuadrës nuk e mbërriti dot. Ekipi i Santos u kundërpërgjigj pas pak minutash me Zaleëskin, por goditja e tij u ndal nga Strakosha.

  6. 28 de mar. de 2023 · GENEVA (AP) — Kylian Mbappé is captaining France to a comfortable start in qualifying for the European Championship though Serbia's Dušan Vlahović was the standout striker on Monday. France's 1-0 win at Ireland was earned by defender Benjamin Pavard's rasping 50th-minute shot that was a rare show of attacking force in Dublin.

  7. 27 de mar. de 2023 · në SPORT Sulmuesi i Kombëtares kuqezi, Sokol Cikalleshi ka dhënë një deklaratë pas humbjes ndaj Polonisë. Ai u shpreh se ndeshja u vendos nga një gjysmë episodi dhe se sot Kombëtarja tregoi një formë tjetër me shpirt gare. “Sot patë një Kombëtare ndryshe, një Kombëtare me shpirt gare dhe e denjë për të përfaqësuar të gjithë shqiptarët.