1. Hace 1 día · Večeras će biti poznati i učesnici polufinala u Ligi konferencije, a najveća uzbuđenja se očekuju u Istanbulu gdje gostuju Stevan Jovetić i Olimpijakos. Grci brane gol prednosti protiv Fanebrahčea (3:2), a dugo je u meču u Pireju izgledalo da će deklasirati Edina Džeka i drugove, jer su nakon 60 minuta vodili 3:0.

2. Hace 10 horas · Zanimljivo da je pored silnih Balkanaca u Fenerbahceu hrvatskom golmanu prvi pritrčao da ga utješi Stevan Jovetić, crnogorski ofanzivac koji nastupa za Olympiacos. Povezano Podence izgubio živce, pa ga trener odmah izveo iz igre Sramota igrača Olympiakosa za sva vremena: Srušio igrača Fenera, pa mu pokazao srednji prst

3. Hace 1 día · S. Jovetić. Number 56, Daniel Podence. Substitutes. ... Iborra replaces Stevan Jovetic. Half Time at 45 minutes plus 5. 45'+5. First Half ends, Fenerbahce 1, Olympiakos 0. Post at 45 minutes plus 4.

4. Hace 1 día · Olimpijakos, Stevana Jovetića, preživio je pakao Šukru Saračoglu stadiona i prvi put će igrati u polufinalu nekog evropskog takmičenja

5. Hace 1 día · Stevan Jovetić na terenu je bio tokom prvog poluvremena, a Fener je poveo u 11. minutu odličnim šutem Kahvečija. Suparnik pobjednika tog meča u polufinalu biće Aston vila, koja je nakon niza uzbuđenja i penal ruleta eliminisala Lil u gostima.

6. Hace 1 día · Naš Stevan Jovetić bio je u startnoj postavi Grka i zamijenjen je na poluvremenu. Fiorentina je tek nakon produžetaka slomila otpor Plzena (2:0) i zakazala polufinalni dvoboj sa Brižom. Belgijski predstavnik je duplim trijumfom eliminisao PAOK (1:0, 2:0). Komentari (0) POŠALJI KOMENTAR.

7. Hace 1 día · The first leg against Olympiakos showcased Fenerbahçe's resilience. Going down 3-0 in just 57 minutes, including goals from Kostas Fortounis, Stevan Jovetić, and Chiquinho, posed a severe test of character. The response, however, was formidable. Led by the veteran savvy of Dušan Tadić and the tenacity of İrfan Kahveci, Fenerbahçe clawed ...