Yahoo España Búsqueda web

Search results

  1. Hace 1 día · Španělský tenista Carlos Alcaraz nemá na výběr, osud mu na tradiční bál šampionů ve Wimbledonu předhazuje česká děvčata. Vloni pózoval s Markétou Vondroušovou, v nedělní noci se po vítězství nad Novakem Djokovičem hodil do gala, aby si zatancoval s Barborou Krejčíkovou. Jeho výkon ale rozhodně nebyl tak přesvědčivý jako na kurtu.

  2. Hace 1 día · Krejčíková zářila na večeři šampionů: Odvážná róba a tanec s Alcarazem! České wimbledonské šampionky ví, jak se vyfiknout na bál! Loni uchvátila svou černou róbou Markéta Vondroušová (25), letos oslnila v šatech s odhalenými zády Barbora Krejčíková (28). Ta se také nenechala ujít taneček pro letošní vítěze ...

  3. Hace 1 día · Jak to, O takový talisman na tribuně nechtěla Barbora Krejčíková přijít. Hvězda filmového Kameňáku a vášnivá tenisová fanynka Jana Paulová (69) jí z VIP lože fandila už v semifinále. V boji o titul přitom ale měla herečka chybět! Jak to, ... Odvážná róba a tanec s Alcarazem!

  4. Hace 4 días · Původně byl tanec používán jako válečný pokřik, který měl zastrašit nepřítele a posílit morálku bojovníků. Každý kmen měl své vlastní verze Haka, které reflektovaly jejich historii, hrdiny a příběhy.

  5. Hace 6 horas · V závěrečné části rozhovoru zmiňuje, jak se její život výrazně změnil v posledních letech, když se stal jejím partnerem (a otcem druhé dcery) podnikatel Petr Chmela, zakladatel společnosti Tescoma.„Mimo jiné mi pomohl splnit jeden dávný sen,“ říká Alice Mikulášová a vysvětluje: „Dnešní mladí lidé téměř nečtou zpravodajství, a když už, tak tradičním ...

  6. Hace 4 días · Nová Tatra Phoenix vylepšuje to, co je třeba, ale drží se osvědčeného technického konceptu. Nabídne modernější pracoviště řidiče a podstatně lepší výhled, ale podvozkem je pořád centrální nosná roura s kyvnými polonápravami. Jak jezdí vývojové prototypy, zkouším na kopřivnickém testovacím polygonu.

  7. Hace 1 día · Český sen jako takový ještě musíme najít, jakmile jsme dosáhli svobody po roce 1989 a vstoupili do Evropské unie, začal nám chybět další cíl, řekl dnes prezident Petr Pavel na zahajovací diskusi na setkání mladých inovátorů s názvem Moonshot Young Leaders Camp. Je podle něj také důležité, aby si nový cíl osvojila celá společnost a šla za ním.