Yahoo España Búsqueda web

Search results

  1. 26 de abr. de 2024 · Taulant Seferi, is one of the attackers in the best shape of the moment as far as Albania is concerned. The red and black footballer was the absolute protagonist, with four goals, in the 4-2 victory that Bani Yas took over Hata, in the United Arab Emirates.

  2. Hace 6 días · Në minutën e 57, teksa ekipi i tij po humbiste me shifrat 0-2, Seferi shndërroi në gol një top të ardhur nga goditja e këndit, duke e gjuajtur me kokë dhe realizuar golin e par të ndeshjes për të tijtë. Seferi nuk u ndal me kaq, teksa dha edhe një asist në golin e barazimit të përkohshëm 2-2.

  3. Hace 6 días · 2024-05-14 17:54:00, Sport CNA. The striker of the national team, Taulant Seferi, returned to the goal, in the United Arab Emirates. The Albanian scored the first goal for the Bani Yas team, in the challenge they are losing 2-1 against Al Bataeh. In the 57th minute, the Albanian attacker found the way to the net with a header after the assist ...

  4. Hace 6 días · Taulant Seferi Sulmuesi i Kombëtares shqiptare po shkëlqen me skuadrën e Baniyas në Emiratet Arabe teksa ka shënuar së fundmi golin e rradhës. Në ndeshjen përballë Al Bateh, shqiptari ngushtoi rezultatin në 1-2 duke rihapur llogaritë në minutën e 57’. 5 minuta më vonë, përsëri Seferi do të asistonte për shokun e ...

  5. Hace 6 días · Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Taulant Seferi dhuroi spektakël në barazimin që skuadra e tij Bani Yas mori ndaj Al Bataeh me ndeshjen e përfunduar me shifrat përfundimtare 3-3, takim i vlefshëm për javën e 23-të të kampionatit së Emirateve të Bashkuara Arabe.

  6. 28 de abr. de 2024 · 28 Prill 2024, 13:59 Sport TEMA. Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Taulant Seferi shënoi 2 gola dhe dha 2 asiste në fitoren 4-2 të Bani Yas përballë Hattas. Sulmuesi kuqezi është përzgjedhur në formacionin e javës në kampionat dhe ka marrë notën 9.8 nga faqja e specializuar “Sofascore”.

  7. Hace 6 días · Sulmuesi i Kombëtares, Taulant Seferi ka shënuar golin e 11-të sezonal, teksa ka dhuruar edhe asist për Bani Yas në ligën e futbollit të Emirateve të Bashkuara. Ekipi i tij barazoi 3-3 kundër Al Bataeh për javën e 23-të, me Seferin që bëri protagonistin.