1. 24 de abr. de 2024 · Match Info. (and video online live stream) starts on 2024/04/24 at 17:30:00 UTC time in Greek Super League. Here on AEK Athens vs Panathinaikos live score you can find all AEK Athens vs Panathinaikos previous results sorted by their H2H matches. AiScore is available as iPhone and iPad app, Android app on Google Play and Windows phone app.

2. Hace 6 días · U susretu grčkog prvenstva između rivala PAOK-a i Panathinaikosa, domaćin je slavio s visokih 4:1 te tako zadržao vodeće mjesto na ljestvici u samom finišu prvenstva, a utakmicu je prelomio kazneni udarac u 70. minuti kojeg je skrivio bivši hrvatski reprezentativac Tin Jedvaj koji je prilično naivno s obje ruke povukao protivničkog napadača.

3. Hace 2 días · Dominik Kotarski odigrao je cijelu utakmicu, a ove je sezone u grčkoj ligi upisao 34 nastupa, pri čemu je PAOK primio najmanje pogodaka. Domagoj Vida i njegov AEK tako su ostali na drugom mjestu, dok su Tin Jedvaj i Panathinaikos četvrti. Autorska prava na objavljeni sadržaj polaže Hrvatski nogometni savez.

5. Hace 6 días · El 11 más repetido. Accede a toda la información, resultados y muchas más estadísticas del Panathinaikos al minuto. Navega por nuestra web y descubre todo sobre tu equipo.

6. 24 de abr. de 2024 · Jedvaj, Tin ; Tin Jedvaj del Panathinaikos Atenas ha sido amonestado por mal comportamiento y se lleva una tarjeta amarilla de Willy Delajod árbitro del encuentro. 58' Cambio de jugador. Araujo, Sergio ; Gacinovic, Mijat ; Mijat Gacinovic entra por Sergio Araujo en AEK Atenas. 46'

7. 28 de abr. de 2024 · Leof. Alexandras 160, Athina 115 21, Grecia. Confira todas as informações, resultados e muitos outros dados do Panathinaikos em tempo real. Entre em nosso site e confira tudo sobre seu time.