Yahoo España Búsqueda web

  1. 2.560 resultados de búsqueda aproximadamente

  1. Hace 3 días · Tomáš Rosický (Praga, República Checa, 4 de octubre de 1980) es un exfutbolista checo. Jugaba en la posición de mediapunta . Fue internacional y capitán con la selección de República Checa .

  2. 20 de may. de 2023 · Tomáš Rosický (Czech pronunciation: [ˈtomaːʃ ˈrosɪtskiː]; born 4 October 1980) is a Czech former professional footballer who was the captain of the Czech Republic national team for a ten-year period. He played club football for Sparta Prague, Borussia Dortmund and Arsenal.

  3. Hace 3 días · Tomáš Rosický (* 4. října 1980, Praha, Československo) je bývalý český fotbalový záložník a reprezentant, který většinu své kariéry strávil v anglickém klubu Arsenal FC.V roce 1999 zvítězil v české anketě Fotbalista roku v kategorii Talent roku a v letech 2001, 2002 a 2006 vyhrál kategorii hlavní. Jeho kariéru omezovala častá zranění.

  4. 30 de abr. de 2023 · Tomáš Rosický (República Checa, Alemania e Inglaterra) Bixente Lizarazu (Francia, España y Alemania) Ludovic Giuly (Francia, España e Italia)

  5. 28 de may. de 2023 · Rosický s celou rodinou Titulové oslavy si naplno užil i sportovní ředitel Tomáš Rosický. Ten na párty přivedl i svou manželku Radku a synka Tomáše. Přece jen na vysněný titul čekal pořádně dlouho a stál ho mnoho nervů a úsilí.

  6. 24 de may. de 2023 · Uznání Spartě – a zejména sportovnímu řediteli Tomáši Rosickému – patří za odvahu zkusit to znovu se zahraničním trenérem. Po šíleném harakiri s Italem Stramaccionim totiž bylo jasné, co se začne připomínat, jakmile všechno hned nepůjde hladce.

  7. 7 de may. de 2023 · „Bavili jsme se o tom, vysvětlili jsme si tu situaci. K hráčům v sobotu na Strahově mluvil i Tomáš Rosický. Ujistil je, že klub stojí stoprocentně za Čvančarou s Mejdrem. Víte, že nedělám tolik osobní komentáře na základě mých pocitů, tady bych ale rád něco řekl.“ Prosím. „Je to absolutně ...