Yahoo España Búsqueda web

Search results

  1. Hace 1 día · Majitel Daniel Křetínský sice „nikoho nechce prodávat“, na druhou stranu sportovní ředitel Tomáš Rosický ví, že drží v kádru hráče s ambicemi. „Potřebujeme takové,“ netají. A třeba Veljko Birmančevič, nejproduktivnější hráč ligy, sám promluvil o tom, že by se rád posunul.

  2. Hace 1 día · Sportovní ředitel mistrovské Sparty Tomáš Rosický musí po velkém úspěchu řešit i problém se skladbou kádru na nový ročník. Letenským totiž hrozí výprodej jejích nejlepších fotbalistů. Jak na to bude Rosický reagovat? 500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ.

  3. Hace 2 días · Fotbalisté Sparty obhájili mistrovský titul. V předposledním kole nadstavby zvítězili v Mladé Boleslavi 5:0 a před druhou Slavií mají nedostižný čtyřbodový náskok. Cestu Letenských za triumfem hodnotí v oblíbené fotbalové talkshow i Pavel Horváth. „Sparta získala titul zaslouženě konstantními výkony. Ve vedení má Tomáš Rosický kolem sebe tým, který funguje ...

  4. Hace 4 días · Ani proslulý fotbalový marod Tomáš Rosický, o jehož geniálním nápadu jsme psali na SportechŽivě, snad neměl během se skvostné kariéry tolik problémů, co zažil Kaše. Nejhorší bylo, že vždy, když se nadechoval k restartu, přišla nějaká další rána.

  5. Hace 4 días · Utkání 4. kola nadstavby první fotbalové ligy, skupina o titul: FK Mladá Boleslav - Sparta Praha, 18. května 2024, Mladá Boleslav. Zleva sportovní manažer A-týmu Sparty Praha Tomáš Sivok, sportovní ředitel Sparty Tomáš Rosický a trenér Brian Priske ze Sparty slaví vítězství ...

  6. Hace 5 días · Rosický přivedl Birmančeviće z Toulouse nejprve na hostování. Už to se ukázalo jako geniální nápad. Na jaře se ho rozhodl koupit. Nebylo to levné, ale 60 milionů korun, o kterých se v souvislosti s jeho přestupem spekuluje, jsou velmi správně investované peníze.

  7. Hace 4 días · Sportovní ředitel Tomáš Rosický ale Priskeho podržel. Věřil společným vizím, systematické práci a budování kádru. Zpětně mu za to z pohledu vývoje klubu patří kredit a respekt. Ne každý by v tu chvíli, možná i pod tíhou dřívějších, ne vždy šťastných rozhodnutí, zachoval klid.