Yahoo España Búsqueda web

  1. 30 resultados de búsqueda aproximadamente

  1. 7/10/2022 · Tomáš Satoranský s Janem Veselým hodlají dostat Barcelonu až na samý vrchol. Maratonská soutěž, která vyvrcholí v květnu Final Four zřejmě v litevském Kaunasu, startuje dnes. Přímé přenosy z Euroligy vysílá televize O2 TV na kanálech O2 TV Sport a Premier Sport 2.

  2. 15/10/2022 · Tomáš Satoranský (vpravo) z Barcelony bojuje o míč v ligovém zápase s Manresou. | foto: Twitter FC Barcelona Basket Tomáš Satoranský coby už tradiční člen základní sestavy odehrál proti Manrese 17 minut, „pouhých“ pět bodů, tři asistence a doskok mu přineslo užitečnost 13; trefil totiž obě střely i jediný trestný hod.

  3. 22/11/2022 · Tomáš Satoranský překypoval aktivitou a několikrát se i podíval z výšky na obroučku při úspěšném dunku. Veselý tolik viditelný nebyl a zůstal věrný posledním zápasům, kdy český pivot z ofenzivních choutek slevil. Zapsal totiž jen čtyři body a pět doskoků.

  4. Comprehensive National Basketball Association news, scores, standings, fantasy games, rumors...

  5. 17/11/2022 · Satoranský pomohl Barceloně jedenácti body k výhře nad Partizanem; Hádky u Čechů v Barceloně: kouč vyhnal svěřence a soupeře obvinil z podvodu; Satoranský s Veselým si vybrali slabší den, Barcelonští se na lavičce rozhádali; Satoranský táhl Barcelonu v Izraeli k výhře, v koncovce se dostal do kleští

  6. 22/11/2022 · Basketbalisté Barcelony vyhráli v Evropské lize nad Partizanem Bělehrad 79:68 a po předchozí prohře s obhájci prvenství Andadolu Efes se vrátili na vítěznou vlnu. Český reprezentant Tomáš Satoranský byl s jedenácti body druhým nejlepším střelcem Katalánců, Jan Veselý dal proti svému bývalému klubu čtyři body a přidal pět doskoků.

  7. 9/10/2022 · Tomáš Satoranský sbíral zpočátku hlavně doskoky, v závěru utkání ale dostal šanci pořádně si zahrát. Blýskl se i několika dravými průniky, které otestovaly nedávno zraněný kotník. S 12 body se nakonec stal nejlepším střelcem týmu, připojil šest doskoků a dvě asistence.