1. Hace 1 día · Slovenský reprezentant strelil druhý gól v sezóne. RÍM. Futbalisti Hellasu Verona zvládli zápas na pôde poslednej Salernitany a po víťazstve 2:1 sa definitívne zachránili v najvyššej talianskej súťaži. Veľký podiel na tom mal slovenský reprezentant Tomáš Suslov, ktorý v polovici prvého polčasu otvoril skóre strelou ...

2. Hace 1 día · VIDEO: Tomáš Suslov jedným z hrdinov Verony! Hellas so Slovákmi sa zachránil pondelok, 20. máj 2024 21:22 | Autor: TASR. ... O prvý gól hostí sa postaral v 22. minúte Suslov. ...

3. Hace 1 día · Verona je zachránená v Serie A. Jedným z hrdinov bol aj presný strelec Tomáš Suslov. Futbalisti Hellasu Verona v zostave so slovenskými reprezentantmi Tomášom Suslovom a Ondrejom Dudom sa zachránili v talianskej Serii A. V predposlednom 37. kole zvíťazili na pôde Salernitany 2:1. O prvý gól hostí sa postaral v 22. minúte Suslov.

4. 7 de may. de 2024 · Tomáš Suslov (born 7 June 2002) is a Slovak footballer who plays as a central attacking midfielder for Italian club Hellas Verona. In the game FC 24, his overall rating is 73.

5. Hace 1 día · VIDEO: Tomáš Suslov dôležitým gólom pomohol Verone k záchrane v talianskej Serii A. autor hetrik.sk 20. 05. 2024 - 20:31. Futbalisti talianskeho tímu Hellas Verona sa zachránili v najvyššej talianskej súťaži. O zotrvaní v Serii A rozhodol ich pondelňajší triumf 2:1 v rámci 37. kola na pôde Salernitany.

6. Hace 13 horas · Tomáš Suslov a jeho gólové oslavy Zdroj: ... Serii A. V predposlednom 37. kole zvíťazili na pôde Salernitany 2:1. O prvý gól hostí sa postaral v 22. minúte Suslov. Bologna remizovala s Juventusom Turín 3:3, hoci ešte štvrťhodinu pred koncom viedla 3:0. Serie A - 37. kolo:

7. 30 de abr. de 2024 · Tomas Suslov, vediamo chi è il calciatore slovacco del Verona e lo sviluppo della sua carriera professionistica. Il Verona si è dimostrato nel corso delle ultime stagioni una formazione in grado di disputare campionati di buon livello e di restare in A per svariate stagioni consecutive.