1. Hace 18 horas · Suslov je veľmi dôležitý hráč. V Taliansku sa nehovorí o ničom inom, ako o tom, že Hellas priviedol skvelého futbalistu,“ doplnil Calzona. Suslov odohral v kariére takmer stovku zápasov za A-tím Groningenu, v 86 stretnutiach dal 5 gólov a pridal 12 asistencií.

2. 5 de may. de 2024 · En Verona entraron Świderski, Tchatchoua, Tomáš Suslov, Dani Silva y Dawidowicz en sustitución de Bonazzoli, Rúben Vinagre, Lazović, Magnani y Folorunsho, mientras que Fiore dio entrada a ...

3. 15 de abr. de 2024 · TASR 15.04.2024 23:06. Foto: Profimedia. Suslov (vpravo) oslavuje gól svojho tímového kolegu Lazoviča. Bergamo v 32. kole Serie A iba remizovalo s Hellasom Verona 2:2. Slovenský reprezentant Ondrej Duda do zásahu nezasiahol, jeho krajan Tomáš Suslov odohral 77 minút.

4. 16 de abr. de 2024 · About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features NFL Sunday Ticket Press Copyright ...

5. Hace 2 días · Celý duel odohral stredopoliar Ondrej Duda, jeho krajan Tomáš Suslov nastúpil v 63. minúte a v závere stretnutia videl žltú kartu za nešportové správanie. Leverkusen natiahol sériu bez prehry na 50 duelov, Bero sa mohol len prizerať. Zvíťazil aj Bayern. Hráči Hellasu stále nemajú istotu záchrany v najvyššej súťaži.

6. 5 de may. de 2024 · V nedeľnom zápase 35. kola vyhrali doma nad Fiorentinou 2:1 a figurujú priebežne na 14. priečke, päť bodov od pásma zostupu. Celý zápas v drese domácich odohral slovenský stredopoliar Ondrej Duda, jeho krajan Tomáš Suslov nastúpil v 74. minúte.

7. 30 de abr. de 2024 · Tomas Suslov, vediamo chi è il calciatore slovacco del Verona e lo sviluppo della sua carriera professionistica. Il Verona si è dimostrato nel corso delle ultime stagioni una formazione in grado di disputare campionati di buon livello e di restare in A per svariate stagioni consecutive.