1. Hace 2 días · Dwaj polscy piłkarze: Tomasz Kędziora oraz Szymon Włodarczyk świętowali w weekend wielkie sukcesy w rozgrywkach ligowych. Ich zespoły do ostatniej kolejki walczyły o mistrzostwo swojego kraju.

2. Hace 3 días · Ostatnia kolejka zadecydowała o tytule. William Troost-Ekong i Tomasz Kędziora (fot. Getty Images) PAOK Saloniki, którego piłkarzem jest Tomasz Kędziora, został mistrzem Grecji. W ostatniej kolejce rozgrywek drużyna z Polakiem w składzie pokonała w derbach miasta Aris 2:1. Drugie miejsce zajął stołeczny AEK po zwycięstwie 3:0 nad ...

3. Hace 1 día · 21.05, 10:40 – Tomasz Kędziora znowu mistrzem. Kolekcjoner trofeów, Tomasz Kędziora sięgnął po kolejny złoty medal. Tym razem jego PAOK Saloniki został Mistrzem Grecji. 21.05, 10:40 – Dwóch lechitów zagrało w kadrze. Jakub Falkiewicz i Karol Delikat wystąpili w meczu Polski U-16 z Walią 3:0.

4. futbolnews.pl › newsroom › 102537,reprezentant-polski-mistrzem-grecjiReprezentant Polski mistrzem Grecji

Hace 3 días · Reprezentant Polski Tomasz Kędziora sięgnął z PAOK-iem Saloniki po mistrzostwo Grecji. PAOK utrzymał dwupunktową przewagę nad AEK-iem, bowiem w finałowej serii gier pokonał w derbach Salonik Aris 2:1. Gdyby to AEK został mistrzem, wówczas… inny z reprezentantów Polski cieszyłby się z tytułu.

5. Hace 3 días · Reprezentant Polski Tomasz Kędziora sięgnął z PAOK-iem Saloniki po mistrzostwo Grecji. PAOK utrzymał dwupunktową przewagę nad AEK-iem, bowiem w finałowej serii gier pokonał w derbach Salonik Aris 2:1. Gdyby to AEK został mistrzem, drugi z reprezentantów Polski również zostałby mistrzem.

6. Hace 6 días · Od jakiegoś czasu selekcjoner przygląda się kandydatom do gry w reprezentacji, a jednym z zawodników, którego powrót jest szeroko komentowany, jest Tomasz Kędziora. Dziennikarz Adam Kotleszka w programie "Tylko Sport" na Kanale Sportowym zwrócił uwagę, że formę Kędziory w PAOK-u Saloniki można ocenić jako bardzo dobrą.

7. Hace 6 días · Takim piłkarzem z pewnością jest Tomasz Kędziora. Dziennikarz Adam Kotleszka w programie "Tylko Sport " na Kanale Sportowym zwrócił uwagę na formę Kędziory w PAOK-u Saloniki.