1. Hace 6 días · Reprezentant Václav Černý v německé lize skóroval při domácí výhře Wolfsburgu 3:0 nad posledním Darmstadtem. Černý se dostal do hry z lavičky náhradníků v 82. minutě a v nastavení zpečetil třetí výhru Wolfsburgu po sobě. Šestadvacetiletý křídelník zakončil volejem na zadní tyči pohlednou kombinaci "Vlků" a ...

2. 4 de may. de 2024 · Fotbalový reprezentant Václav Černý v německé lize skóroval při domácí výhře Wolfsburgu 3:0 nad posledním Darmstadtem. Bayern Mnichov ve šlágru 32. kola prohrál 1:3 na hřišti třetího Stuttgartu a na druhém místě má už jen dvoubodový náskok před dnešním soupeřem.

3. 4 de may. de 2024 · Berlín - Fotbalový reprezentant Václav Černý v německé lize skóroval při domácí výhře Wolfsburgu 3:0 nad posledním Darmstadtem. Bayern Mnichov ve šlágru 32. kola prohrál 1:3 na hřišti třetího Stuttgartu a na druhém místě má už jen dvoubodový náskok před dnešním soupeřem.

4. 28 de abr. de 2024 · Bei Knieverletzungen ist bei Černý jedoch Vorsicht geboten: In seiner Karriere zog er sich bereits zwei Kreuzbandrisse zu (2018 und 2021). Immerhin konnte der 26-Jährige den Trainingsplatz nach dem Schock eigenständig verlassen. Er humpelte mit bandagiertem Knie in die Kabine. Am 32.

5. 23 de abr. de 2024 · Václav Černý (born 17 October 1997) is a Czech footballer who plays as a right midfield for German club VfL Wolfsburg, and the Czech Republic national team. In the game FC 24, his overall rating is 75.

6. Hace 4 días · Fotbalový příběh Václava Černého. Začínal v Příbrami a po angažmá v Ajaxu, se kterým získal nizozemský mistrovský titul, Utrechtu a Twente, nyní obléká dres bundesligového Wolfsburgu. Na své začátky a účasti na McDonald’s Cupu však dodnes nezapomíná. „Všechna velká jména, která jsem sledoval těmi patrony byla.

7. 1 de may. de 2024 · V poledních 11 zápasech „natočil“ fotbalový záložník Václav Černý za Wolfsburg pouhých 62 minut. Před deseti dny doma s Bochumí a teď o víkendu ve Freiburgu nebyl ani na lavičce.