1. 29 de abr. de 2024 · Старши треньорът на ЦСКА 1948 Валентин Илиев смята, че ако тимът му успее да се класира за Европа, това ще бъде напълно заслужено с оглед на представянето и възможностите на „червените“. Неговият тим завърши 1:1 у дома срещу Арда в първия кръг на плейофите. „За съжаление, през първото полувреме не се получиха нещата, както ги бях планирал.

2. Hace 1 día · Старши-треньорът на ЦСКА 1948 Валентин Илиев коментира равенството 0:0 при гостуването на Арда в Кърджали. Илиев сподели, че резултатът е заслужен, а напрежението е повлияело на представянето на неговите избраници.

3. Hace 1 día · LinkedIn. 1 0. Старши треньорът на ФК ЦСКА 1948 Валентин Илиев коментира нулевото равенство с Арда в Кърджали. Той заяви, че резултатът е закономерен. "Поздравявам своя отбор. Можеше да спечелим, но ...

4. Hace 1 día · Валентин Илиев: Напрежението не може да е оправдание. Старши треньорът на ЦСКА 1948 Валентин Илиев говори след нулевото равенство срещу Арда Кърджали в гостуване от четвъртия плейофен кръг ...

5. 25 de abr. de 2024 · Валентин Илиев: Целта пред ЦСКА 1948 е Европа! Home. Валентин Илиев: Целта пред ЦСКА 1948 е Европа! Gazzettabg. Български футбол, Интервюта, ЦСКА 1948. април 25, 2024. 0 Comments. Старши треньорът на ЦСКА 1948 Валентин Илиев заяви, че целта до края на първенството е участие в евротурнирите.

6. 29 de abr. de 2024 · 29.04.2024 20:08. (БТА) Старши треньорът на ЦСКА 1948 - Валентин Илиев коментира равенството 1:1 срещу Арда Кърджали: „Не ни достигна това да вкараме втори гол. Едно по-добро второ полувреме. През първото играхме с доста приприяност и нервност. Не мога да си обясня защо, винаги си говорим, че трябва да изпитваме удоволствие на терена.