1. 2 de abr. de 2024 · 02.04.2024. 17:24. Piše: Srbija Danas. Vanja Milinković Savić / Izvor: Profimedia. Srpski golman Vanja Milinković-Savić brani fantastično ove sezone u Torinu. U ovom trenutku je na drugom mestu po broju utakmica na kojima je sačuvao mrežu u ligama „petice“. Vanja je neprikosnoven na golu Bikova. I to opravdava odličnim partijama.

2. Hace 5 días · Inmejorable ocasión de gol para la Juventus, centro al área de Federico Gatti que remata Dušan Vlahović, pero providencial salvada del portero Vanja Milinković-Savić que la manda al córner. Reacciona Torino con un centro al área de Raoul Bellanova que cabecea Nikola Vlašić desviado, 0-0 al descanso.

3. 2 de abr. de 2024 · Bojan Marinković - Vest objavljena: 16:38 - 02.04.2024. Srpski golman Vanja Milinković-Savić brani fantastično ove sezone u Torinu. U ovom trenutku je na drugom mestu po broju utakmica na kojima je sačuvao mrežu u ligama „petice“. Vanja je neprikosnoven na golu Bikova.

4. 2 de abr. de 2024 · Srpski reprezentativac i golman Torina Vanja Milinković-Savić (27) trenutno je na drugom mestu po broju utakmica na kojima je sačuvao mrežu u ligama "petice". Srpski čuvar mreže ove sezone dominira na Apeninima. Na dosadanšnjih 30 utakmica u italijanskoj Seriji A, na čak 15 je uspeo da ostane nesavladan.

5. 2 de abr. de 2024 · Vanja Milinković-Savić, srpski golman i član Torina, i ove sezone pokazuje kakva je klasa. Srpski čuvar mreže je trenutno na drugom mestu po broju utakmica na kojima je sačuvao gol ove sezone, kada se radi samo o ligama „petice“. Naime, Vanja je u dresu Torina upisao 15 „klin šitova“ na 30 utakmica u Seriji A.

6. Hace 5 días · Dušan Vlahović je u sedmom minutu pogodio stativu, u 31. minutu je njegov novi pokušaj sjajno osujetio Vanja Milinković Savić.Srpski golman je još nekoliko puta odlično reagovao. I Torino je imao svoje šanse, najbolju Arnaldo Sanabrija u 69. minutu, ali je Vojček Ščesni bio siguran na golu. Nešto kasnije zapretio je i Mergim Vojvoda.

7. 6 de abr. de 2024 · Vanja Milinković-Savić is 27-years-old, born on 20 February 1997, and is a right-footed professional football player from Serbia. Born in Ourense, Vanja Milinković-Savić has also played in Jupiler Pro League for Standard, in Serie B for Ascoli, in Serie A for SPAL and in Ekstraklasa for Lechia Gdańsk.