1. Hace 6 días · Sužaidus valandą kauniečiai rezultatą išlygino – savo baudos aikštelėje prasižengė Rolandas Baravykas, 11 metrų baudinį realizavo Vilius Armanavičius. 68-ąją minutę D. Mikelionis apgynė savo ekipą nuo praleisto įvarčio, kai po puikaus J. Jefremovo perdavimo galimybę pasižymėti turėjo D. Ikauniekas.

2. Hace 6 días · Eurosport is your source for TOPsport A Lyga updates. See the full FC Hegelmann - Zalgiris Vilnius lineup and keep up with the latest Football news.

3. Hace 6 días · Aufstellung FC Hegelmann - FK Zalgiris Vilnius 0:0 (A Lyga 2024, 13. Spieltag) Fußball Litauen A Lyga 2024 13. Spieltag FC Hegelmann - FK Zalgiris Vilnius Aufstellung.

4. Hace 5 días · Pirmadienį Čekijos Respublikoje tęsiasi pasaulio ledo ritulio čempionatas, kuriame B grupėje susitiko JAV ir Slovakijos rinktinės. Pergalę po pratęsimo rezultatu 5:4 (2:0, 2:1, 0:3, 1:0) šventė slovakai. Jie pirmajame kėlinyje pelnė greitą įvartį, o netrukus savo atotrūkį padvigubino 2:0.

5. Hace 4 días · The 20-year-old Portuguese star is competing on home soil in Oeiras and is the only player positioned between fifth and 12th that is still alive at an event this week. Read More News View All News.

6. Hace 5 días · Follow Popko Dmitry v Gaubas Vilius 13/05/2024 live - livescore, H2H stats, latest results and more information on Flashscore.

7. Hace 2 días · 2024–25 →. The 2023–24 season is Anadolu Efes S.K. 's 44th season. They are competing in the Basketball Super League and the EuroLeague .