Yahoo España Búsqueda web

Search results

  1. Hace 2 días · Piłkarze Warty wciąż nie są pewni utrzymania w ekstraklasie. W ostatniej kolejce zagrają na wyjeździe z Jagiellonią, która potrzebuje triumfu, aby zapewnić sobie historyczne mistrzostwo.

  2. Hace 2 días · Zbigniew Boniek podsumował finał Fortuna Pucharu Polski. Pięć punktów; Piłkarze Wisły wtargnęli na konferencję prasową po finale! Zobacz, co zrobili! (WIDEO) Zagraniczne media pod wrażeniem wyczynu Wisły! "Historyczny puchar!" Prezes Pogoni Szczecin napisał list do kibiców. "Czy za wszelką cenę mamy szukać winnego?"

  3. Hace 2 días · Xavi Hernandez najprawdopodobniej nie będzie w przyszłym sezonie trenerem FC Barcelony. Zdaniem hiszpańskich mediów jego miejsce zajmie Hansi Flick. Nowe szczegóły w tej sprawie przekazał ...

  4. Hace 2 días · Jego absencja stanowiłaby poważny problem dla reprezentacji Francji, która liczy na jego doświadczenie i umiejętności. Ile tak naprawdę potrwa jego absencja, okaże się w najbliższym czasie. Przypomnijmy, że Francja jest rywalem Polski w fazie grupowej Euro 2024. Obie drużyny zmierzą się 25 czerwca o godzinie 18:00.

  5. Hace 2 días · Arka Gdynia nie dostała ewidentnego karnego? Trener i Zbigniew Boniek tak uważają - Czekamy z kartką Przemka na informację. Szykujemy się tak jakby miało go nie być. Często jest tak, że Komisja Ligi raczej podtrzymuje decyzje sędziów.

  6. Hace 2 días · Takie liczby w ciągu niespełna doby wykręcił opisywany post. Z pewnością duży wpływ na to miał fakt, że najpiękniejsza piłkarka świata swoimi umiejętnościami popisała się w bikini. alishalehmann7. 16.7M followers. View profile. alishalehmann7. 472 posts · 17M followers. View more on Instagram. 1,518,009 likes.

  7. Hace 2 días · La Società Sportiva Calcio Bari, abbreviato in S.S.C. Bari, più semplicemente Bari, è una società calcistica italiana della città di Bari. È erede della tradizione dell'Associazione Sportiva Bari, società costituita nel 1928 dalla fusione dei sodalizi calcistici baresi Liberty e Ideale, e con questa si richiama al Bari Foot-Ball Club ...