1. Hace 1 día · U Pulu će se vratiti u igru Zvonimir Šarlija, zdrav je i spreman i to bi trebalo učvrstiti obranu. ... Hajduk 4 - 3 - 3: Buljan - Moufi, Uremović, Šarlija, Sigur - Pukštas, Odjidja, Krovinović - Brekalo, Trajkovski, Perišić.

2. Hace 1 día · Nakon što je u posljednjih šest utakmica u sve većim intervalima ulazio s klupe u drugom poluvremenu, Ivan Perišić danas će prvi put startati od prve minute u dresu Hajduka. U sastav se nakon jedne utakmice vraća Ismael Diallo, dok će prvi put nakon Kup susreta s Dinamom u obrani zaigrati Zvonimir Šarlija.

3. Hace 1 día · Stigle su nam i početne postave, a gostujući trener Jure Ivanković odlučio se za sljedeće igrače. Na golu je i dalje mladi Borna Buljan, dok obranu čine Fahd Moufi, Filip Uremović, Zvonimir Šarlija te Ismaël Diallo.Vezni red već standardno čine Rokas Pukštas, Niko Sigur te Filip Krovinović, U napadu je Aleksandar Trajkovski, na desnom krilu Josip Brekalo, a na lijevom Ivan Perišić.

4. Hace 1 día · 49' Kao da u Hajduku nemaju već dovoljno problema s ozljedama stožernih igrača, sada je s bolnom grimasom na licu ostao ležati Zvonimir Šarlija. 46' Počeo je drugi dio dvoboja u Puli, nema promjena u sastavima u odnosu na one početne. POLUVRIJEME: Fantastična utakmica u Puli.

5. Hace 4 días · History Origins Founding members of Hajduk, in the U Fleků inn in Prague. The club was founded in the centuries-old pub U Fleků in Prague (then also part of the Austro-Hungarian Empire), by a group of students from Split: Fabjan Kaliterna, Lucijan Stella, Ivan Šakić and Vjekoslav Ivanišević. They went to the pub following a match between AC Sparta and SK Slavia and decided it was time ...

6. Hace 1 día · U Puli je odigrana posljednja utakmica 34. kola SuperSport HNL-a. U goste Istri 1961 došao je Hajduk, a dvoboj je obilježio sjajan pogodak Ivana Perišića koji je tako stigao do svog prvijenca za klub. Na koncu nijedna ekipa nije došla do sva tri boda, završilo je 1:1.

7. Hace 1 día · Na golu je mladi Borna Buljan, a posljednju liniju čine Fahd Moufi, Filip Uremović, Zvonimir Šarlija te Ismael Diallo.Vezni red čini standardni trojac Rokas Pukštas, Niko Sigur i Filip Krovinović, dok je u vrhu napada Aleksandar Trajkovski.. Na desnom krilu je Josip Brekalo, a na lijevom Ivan Perišić koji će tako po prvi put zaigrati za Hajduk od prve minute.