1. Hace 17 horas · Dušan Tadić Edin Džeko FC Fenerbahce Ismail Kartal Fenerbahče je sinoć ispao u četvrtfinalu Konferencijske lige nakon što je u Istanbulu poslije penala slavio Olympiakos. Na velikom udaru javnosti našao se trener turskog tima Ismail Kartal, a svi ponovo u prvi plan stavljaju Edina Džeku.

2. Hace 17 horas · Srpski reprezentativac i kapiten naše selekcije Dušan Tadić počeo je meč i odigrao ceo susret protiv Olimpijakosa, koji je kapitulirao već u 11. minutu. Pogodio je Kaveči za eksploziju u Istanbulu i Fener je nastavio da napada celo prvo poluvreme. Bili su dosta bolji nego pirejski crveno-beli, a pred kraj poluvremena su umalo dobili ...

3. Hace 17 horas · Dušan Tadić nas je sve zadivio evrogolom sa skoro pola terena u pobedi Fenerbahčea nad Adanom (4:2), a danas je 13 godina od golčine Dejana Stankovića - iz voleja, s pola terena! Taj gol je kasnije, u izboru Frans fudbala, proglašen za četvrti najlepši pogodak u istoriji Lige šampiona!

4. Hace 17 horas · Luka Jović Dušan Tadić ACF Fiorentina Nikola Milenković Liga šampiona AC Milan PAOK FC Fenerbahce S.K. Liga konferencija Liga Evrope Andrija Živković Komentari 0 Pogledaj komentare

5. Hace 17 horas · Utakmica je na kraju ušla u produžetke. U 119. minuti Olympiacos je ostao s igračem manje jer je crveni karton zaradio Ndoj. U jedanaestercima, Livaković je obranio udarce El Arabija i Rodineija, dok su kod Fenerbahčea neprecizni s bijele točke bili Dušan Tadić, Cengiz Under i Leonardo Bonucci koji je u Fener stigao iz Union Berlina na čijoj klupi sjedi Nenad Bjelica.

6. Hace 17 horas · Pošto u produžecima nije bilo mnogo uzbuđenja, prešlo se na izvođenje penala. Nakon izvođenja jednasteraca bilo je 3:2, a apsolutni junak Pirejaca je bio golman crveno-belih Colakis. Ipak, nije mu ostao dužan ni kolega iz protivničkog tima. Naime, Colakis je odbranio prvi penal Feneru koji je izveo Tadić.

7. Hace 17 horas · 12:02. Reprezentativac Srbije Nikola Milenković zajedno sa svojom Fiorentinom boriće se za finale Lige konfrencije i jedini će braniti čast srpskog fudbala u ovoj fazi takmičenja. Klub iz Firence poslije produžetka pobijedio Viktoriju iz Plzenja 2:0 i tako zakazao polufinale sa Brižom. U četvrtfinalu ovog takmičenja ispao je i kapiten ...