1. Hace 22 horas · Ianis Hagi în tricoul lui Rangers / Foto: Instagram @ianishagi 2,5 milioane de euro este cota de piață a lui Ianis Hagi, potrivit transfermarkt.com. 99 de partide a jucat românul în tricoul celor de la Rangers, timp în care a marcat 16 goluri și a oferit 21 de pase decisive.

2. Hace 22 horas · Ianis Hagi, tras pe „linie moartă” la Deportivo Alaves. Forma fotbalistului român este afectată de lipsa minutelor jucate. În 2024, ... Cota de piață a lui Ianis Hagi este de 2.5 milioane de euro, conform Transfermarkt. Tags: euro film Ianis Hagi presiune. Trimite pe: ...

3. Hace 22 horas · Ianis Hagi's future has been set. The Scottish press has made an announcement about the team where Ianis Hagi (25 years old) is expected. Loaned from Rangers to Deportivo Alaves last summer after not getting minutes in Scotland, Ianis Hagi is expected to return to the team in the summer when his loan in Spain expires. The Scots claim that Ianis ...

4. Hace 22 horas · Ianis Hagi back in business, George Pușcaș aproape de Serie C, Denis Alibec a retrogradat, Radu Drăgușin și Horațiu Moldovan au uitat să mai joace! Tricolorii pentru EURO 2024, ... conform statisticilor oferite de site-ul de specialitate Transfermarkt. Echipele de start.

5. Hace 22 horas · Ianis Hagi a intrat în minutul 63 al partidei, în locul lui Carlos Benavidez. Fiul lui Gică Hagi i-a oferit o pasă decisivă lui Jon Guridi, la al doilea gol al acestuia. Reacţia presei spaniole după ce Ianis Hagi a dat o pasă decisivă în Alaves – Girona 2-2! Fiul „Regelui” nu a scăpat de critici!

6. Hace 22 horas · Echipa spaniolă Alaves, cu Ianis Hagi pe teren, a încheiat la egalitate vineri seara, pe teren propriu, scor 2-2, meciul cu Girona, în etapa a 35-a din La Liga. Oaspeţii au deschis scorul în minutul 4, când Eric Garcia a marcat cu o lovitură de cap, din centrarea lui Viktor Tsygankov.

7. Hace 22 horas · Ianis Hagi a prins mai multe minute pe teren. Internaționalul român Ianis Hagi, introdus în minutul 63, a jucat ceva mai mult de o jumătate de oră în meciul de vineri al lui Alaves, 2-2 pe teren propriu cu Girona în prologul etapei a 35-a a campionatului de fotbal al Spaniei.