1. Hace 21 horas · IVAN PERIŠIĆ je u susretu 34. kola SuperSport HNL-a zabio prvi gol u karijeri za Hajduk. Igrala se 42. minuta kad je Diallo glavom vratio loptu Perišiću koji je stajao na rubu 16 metara, a onda je hrvatski reprezentativac fantastičnim volejom zabio u suprotni kut.

2. Hace 21 horas · Pogledajte spektakularan prvi gol Ivana Perišića za Hajduk! Napokon je dočekao i to. Ivan Perišić odapeo je ljevicom s 12-13 metara iz voleja i pogodio suprotnu malu mrežicu za oduševljenje Aldo Drosine. B zabio je prvi gol za Hajduk na gostovanju kod Istre 1961! U sedmom nastupu, nakon što se prvi put našao u početnoj postavi!

3. Hace 21 horas · Ipak, na predah se otišlo s neriješenih 1:1 jer je Ivan Perišić u 42. minuti fenomenalnim volejem zabio svoj prvi gol u dresu Hajduka. Zanimljivo je i to da je svoj prvi pogodak postigao u prvom startu za momčad iz Splita. POGODAK IVANA PERIŠIĆA POGLEDAJTE OVDJE.

4. Hace 21 horas · Ivan Perišić je na gostovanju kod Istre 1961 zabio svoj prvijenac u dresu Hajduka. Uradio je to na zaista magičan način. Jedan od glavnih razloga zašto je Perišić neriješiva enigma za protivničke odbrane je taj što podjednako dobro igra sa obje noge. Perišić uglavnom ordinira po lijevoj ...

5. Hace 21 horas · Suci takav problem nisu imali u 42. minuti kada je Ivan Perišić spektakularno zabio za 1:1. Volejčina u stilu Zinedinea Zidanea. Osim toga, ovo je Perišiću i prvijenac u dresu Bilih. Uživajte! Perišićev spektakularni gol za 1:1 Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport. Istra 1961 - Hajduk, SuperSport HNL (12.5.2024.)

6. Hace 21 horas · Autor: Ivan Lukač Nedjelja, 12. svibnja 2024. u 19:05. Istra 1961- Hajduk 1:1. 41- GOOOOOOLLLL! Dame i gospodo, trenutak koji će se pamtiti. Veliki Ivan Perišić zabio je svoj prvi HNL pogodak. Iz voleja s lijevom nogom za 1:1. 35- Tramezzani je isključen nakon što je poludio na Čulinu. 33- Sada isto čini i Krovinović, a Majkić brani.

7. Hace 21 horas · UŽIVO Navijači su dočekali: Ivan Perišić na terenu za Hajduk od prve minute. 12.05.2024. PRIJENOS UŽIVO: >>> Stigli su sastavi za večerašnji dvoboj Istre i Hajduka! To je to, Ivan Perišić zaigrat će za Hajduk od prve minute. Prvi je to nastup za Perišića od početka jedne utakmice za Hajduk u karijeri. Inače, u vrhu napada bit će ...