1. Hace 1 día · Nakon što je u prvoj utakmici postigao pogodak za konačnih 3:0, hrvatski veznjak Mario Pašalić je u uzvratu u igru ušao tek u 75. minuti te je do kraja susreta imao samo šest dodira s loptom.

2. Hace 8 horas · Mario Pašalić u igru je u ušao u nastavku. Polufinalne parove Europske lige čine Marseille - Atalanta i Roma - Bayer Leverkusen. Autorska prava na objavljeni sadržaj polaže Hrvatski nogometni savez.

3. Hace 1 día · Mario Pašalić igrao je od 75. minute za Atalantu koja je usprkos 0-1 domaćem porazu od Liverpoola prošla dalje s ukupnih 3-1 zahvaljujući visokoj pobjedi na Anfieldu prošlog tjedna. Gosti su zabili na samom startu dvoboja kada je Salah (7-11m) iskoristio sretno dobijeni kazneni udarac nakon što je lopta pogodila Ruggerija u ruku.

4. Hace 1 día · Hrvatski veznjak Mario Pašalić igrao je za Atalantu od 75. minute, kada je ušao umjesto Edersona. Čudesni Bayer. West Ham je do 89. minute vodio protiv Bayer Leverkusena 1:0 pogotkom Michaila Antonija iz 13. minute, ali onda je Jeremie Frimpong spasio Nijemce prvog poraza u sezoni.

5. Hace 8 horas · Mario Pašalić igrao je od 75. minute za Atalantu koja je usprkos 0-1 domaćem porazu od Liverpoola prošla dalje s ukupnih 3-1 zahvaljujući visokoj pobjedi na Anfieldu prošlog tjedna. Gosti su zabili na samom startu dvoboja kada je Salah (7-11m) iskoristio sretno dobijeni kazneni udarac nakon što je lopta pogodila Ruggerija u ruku.

6. Hace 8 horas · On April 18, 2024, Liverpool faced Atalanta in the UEFA Europa League quarterfinals at Anfield.The match ended with Liverpool securing a 10 victory, with the only goal scored by Mario Pašalić in the 82nd minute.#Liverpool#Atalanta#m.e.43Liverpool's win sets them up for a favorable position heading into the second leg of the quarterfinals.Liverpool's strengths in the match included attacking ...

7. Hace 1 día · Poznati polufinalisti Europske lige: Atalanta obranila prednost. Mario Pašalić igrao je od 75. minute za Atalantu koja je usprkos 0-1 domaćem porazu od Liverpoola prošla dalje s ukupnih 3-1 zahvaljujući visokoj pobjedi na Anfieldu prošlog tjedna. Nogometaši Rome, Atalante, Bayera i Marseillea plasirali su se u polufinale ovosezonskog ...