1. Hace 3 días · VIDEO Mario Pašalić zabio za potvrdu plasmana Atalante u šesto finale kupa. Nogomet. Drugi su čitali i ovo. Nogomet. Dinamo u 2023. na plaće igrača potrošio 21 milijun, Hajduk 12 milijuna eura. Prije 1 sat. Nogomet. Glasine su bile točne: Hajduk službeno predstavio novog predsjednika kluba.

2. Hace 4 días · Gol Mario PašalićGol mario pašalićgol Mario PašalićGol PašalićGol pašalićgol pašalićgol PašalićGol Mario gol Mario

3. Hace 3 días · Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić zabio je posljednji pogodak za svoju Atalantu koja je sinoć izborila plasman u finale Talijanskog kupa pobjedom protiv Fiorentine 4:1. U prvom susretu odigranom u Firenci Atalanta je poražena 1:0, a na domaćem travnjaku u uzvratu uspjeli su zaostatak nadoknaditi već u osmoj minuti kada je Koopmeiners pogodio za 1:0. […]

4. Hace 4 días · Y, ya en el agregado, Ademola Lookman y Mario Pašalić se vistieron de héroes para meter a Atalanta en el partido decisivo. Gran celebración en casa. Triunfazo.

5. Hace 4 días · Pobedu su obezbedili Ademola Lukman golom u četvrtom minutu nadoknade i Mario Pašalić u osmom minutu nadoknade vremena. Fjorentina je od 53. minuta igrala sa desetoricom, pošto je srpski fudbaler Nikola Milenković dobio crveni karton zbog prekršaja pri nerešenom rezultatu.