1. 29 de mar. de 2024 · Marko Livaja. Nov. 27 de 2022. ¡Croacia picó en punta y no tuvo piedad contra Canadá! Vea los golazos. Kramaric en dos ocasiones, Livaja y Majer anotaron los goles. Alphonso Davies abrió al cuenta. Daniel Chalela Ambrad. Ver más noticias. Noticias sobre Marko Livaja: Artículos, vídeos, fotos y todas las noticias del mundo ...

2. 6 de abr. de 2024 · Marko Livaja nije mogao igrati jer je bio ozlijeđen i sjedio je u loži, a kad je nastao kaos, pokušao je izaći na teren, no spriječio ga je Bruno Petković. Priču s Poljuda ispričao je komentator Andrija Cmrečnjak u podcastu.

3. Hace 2 días · Kapetan Hajduka i njegov najbolji igrač Marko Livaja uhvatio se za koljeno u 54. minuti utakmice s Dinamom odigrane 30. travnja u 28. kolu SHNL-a. Minutu kasnije u bolovima je izašao iz igre te u iduće tri utakmice s Rijekom, Osijekom i Slavenom nije nastupio. Pomoćni trener Hajduka i njegov nekadašnji kapetan Goran Milović u izjavi za ...

4. Hace 2 días · Treningu bi se trebao priključiti Marko Livaja koji je van terena već neko vrijeme zbog ozljede. - Polako ćemo ga vraćati u trenažni proces, ali nećemo ništa riskirati. Nadam se da će do utakmice zdravstvena situacija biti još i bolja, zaključio je Milović. Glavni sudac utakmice Hajduk - Rudeš je Mateo Erceg. #

5. Hace 5 días · Nogometaši Hajduka poraženi su na svom Poljudu s 2:1 od Lokomotive i tako ispustili važne bodove u borbi za naslov. Marko Livaja dobio je on navijača Hajduka ‘jezikovu juhu‘ nakon te utakmice jer je u 56. minuti priliku poravnati rezultat. Izveo je penal i pokušao panenkom šokirati Čavlinu, ali vratar Lokomotive je šokirao njega.

6. 14 de abr. de 2024 · nedjelja, 14.4.2024. u 19:05. Foto: Sime Zelic/PIXSELL. Pratio je utakmicu protiv Osijeka iz lože, dok su oko njega tribine zjapile prazne. Fotoreporteri uhvatili su ga u opuštenom odjevnom izdanju s čašicom pića u ruci. Komentari 50. Prethodne tri sezone Marko Livaja vukao je Hajduk.

7. 30 de mar. de 2024 · gol.hr. 30.03.2024 @ 23:11. Marko Livaja se ozlijedio u derbiju protiv Dinama (Foto: Bozidar Vukicevic/Cropix) Marko Livaja morao je ranije izaći iz igre u derbiju Hajduka i Dinama (0:1) na Poljudu. Najbolji igrač splitskog sastav zadobio je ozljedu koljena, a prema prvim informacijama neće ga biti najmanje dva tjedna.