1. Hace 3 días · Marko Pjaca (born 6 May 1995) is a Croatian footballer who plays as a center forward for the Croatia national team. In the game FC 24, his overall rating is 72.

2. Hace 6 días · Pjaca: Instinktivno sam krenuo slaviti, pa stao iz respekta. 05.05.2024. 21:58. Autor: A.M./HRT. PODIJELI. Nakon pobjede Dinama 1:2 u derbiju s Rijekom na Rujevici Marko Pjaca smatra da je riječka igra zalog optimizma uoči finala Kupa. Dinamo preokretom slavio na Rujevici i došao nadomak naslova! - Mislim da smo osigrali stvarno ...

3. Hace 1 día · Pjacu su zadnjih sezona nekoliko puta odbili u Dinamu, početkom ove sezone Pjaca došao u Rijeku nakon što mu je istekao ugovor s Juventusom Marka Pjaca iduće sezone opet će igrati za Dinamo! ... Marko Pjaca u završnici sezone sve intenzivnije u medijima postaje novi igrač Dinama

4. Hace 6 días · Rijeka je povela u 50. minuti kada je Marko Pjaca precizno pogodio s bijele točke za 1-0. Izjednačio je Bruno Petković u 75. minuti, a pobjednički gol u 89. minuti postigao je Arber Hoxha. - Taj kazneni udarac doveo je utakmicu u drugačije vode.

5. Hace 6 días · Marko Pjaca. Rijeka i Dinamo sastali se u 33. kolu SuperSport HNL-a | Foto: Nel Pavletic/PIXSELL. Pjaca je tek drugi put u karijeri zabio Dinamu. Prvi put to je učinio u sezoni 13/14., u dresu Lokomotive. Lokosi su tad kod kuće odigrali 1-1 s Dinamom.

6. Hace 6 días · VIDEO Mađar pokazao na bijelu točku nakon neopreznog starta Francuza, Pjaca siguran izvođač. Rijeka je povela protiv Dinama u 49. minuti kada je Pjaca realizirao najstrožu kaznu. Nogometaši Rijeke ugostili su zagrebački Dinamo u 33. kolu SuperSport HNL-a u utakmici sezone, možda i desetljeća.

7. Hace 6 días · Ovako je Marko Pjaca prokomentirao poraz Rijeke na Rujevici u derbiju od Dinama. - Težak poraz, pogotovo težak zbog toga što smo odigrali dobru utakmi... Marko Pjaca: Danas nam je dopušteno da budemo tužni, ljuti i izbacimo emocije - SportCom.hr