1. 26 de mar. de 2024 · Večernji.hr. 26.03.2024. u 21:34. Prvi je ovo pogodak u hrvatskom dresu Nikole Vlašića nakon rujna 2021. godine. Uh, kako je dobro došao. Hrvatska i Egipat igraju finale velikog međunarodnog turnira u Kairu. Nakon što smo već poslije pet minuta bili u zaostatku, za Hrvatsku je zabio Nikola Vlašić.

2. 6 de abr. de 2024 · Who is Nikola Vlašić? Nikola Vlašić is 26-years-old, born on 04 October 1997, and is a right-footed professional football player from Croatia. Born in Split, Nikola Vlašić has also played in Premier League for West Ham, in RFPL for CSKA Moskva, in Premier League for Everton and in Prva Liga for Hajduk Split.

3. Hace 6 días · Reacciona Torino con un centro al área de Raoul Bellanova que cabecea Nikola Vlašić desviado, 0-0 al descanso. Filip Kostić y Antonio Sanabria disputando el balón. Fuente: Getty Images Segunda parte. Empieza la segunda parte del partido con ambos equipos disputando el balón, ninguno es superior.

4. 24 de mar. de 2024 · VIDEO Predivna gesta Vlašića: Navijača u kolicima dogurao na travnjak nakon slavlja Vatrenih. Piše Fabijan Hrnčić, nedjelja, 24.3.2024. u 00:14. Foto: SportKlub/screenshot. Nije poznato tko je gospodin, ali nakon slavlja u raspucavanju penala upravo ga je Vlašić dovezao na teren do reprezentativaca te mu izmamio osmijeh na ...

5. 26 de mar. de 2024 · Fantastičan pogodak postigao je Nikola Vlašić u 21. minuti susreta Egipta i Hrvatske. GOL.hr. 26.03.2024 @ 21:41. Iako je Hrvatska u Egiptu gubila od šeste minute, kad je Remi Rabia pogodio za vodstvo domaćina turnira, Hrvatske se vratila 15 minuta kasnije.

6. 6 de abr. de 2024 · Nikola Vlašić. Foto: Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock. U posljednjem subotnjem ogledu 31. kola talijanske Serie A nogometaši Empolija su kao domaćini s 3-2 svladali Torino, sastav kojeg vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić i za koji igra hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić.

7. 30 de mar. de 2024 · Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Nikola Vlašić odigrao je čitav susret za Torino u minimalnoj 1-0 (0-0) domaćoj pobjedi protiv Monze u susretu 30. kola talijanskog prvenstva. Jedini gol za momčad koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić postigao je Sanabria (69-11m) iz kaznenog udarca sredinom drugog poluvremena.