1. Hace 23 horas · Player stats of Osman Bukari (Roter Stern Belgrad) Goals Assists Matches played All performance data Osman Bukari - Stats 23/24 | Transfermarkt News

2. Hace 1 día · Tim Zvezde za finale: Olajinka siguran, tu je i Bukari. Crvena zvezda će sa najjačim timom u finale Kupa Srbije protiv Vojvdine (utorak, 20.15), uz mini dilemu da li će u potpunosti biti spreman za meč povređen prethodnih dana Osman Bukari. Reprezentativac Gane je trenirao dan pre meča i očekuje se da zauzme poziciju startnog desnog krila.

3. Hace 3 días · This group, along with Osman Bukari and Alexander Djiku, missed the previous matches in Morocco but are anticipated to rejoin the Black Stars. However, veteran center-back Daniel Amartey may miss the upcoming matches due to limited playing time with Besiktas in Turkey.

4. Hace 23 horas · Zvezda je uzvratila u 12. minutu. Marko Stamenić je šutirao iz dobre pozicije, ali pored gola. Samo minut kasnije, Osman Bukari je izašao sam ispred golmana Vojvodine Carevića, ali i njegov udarac je završio pored gola. Najbolju priliku u prvom dijelu imala je Vojvodina u 35. minutu.

5. Hace 23 horas · Atraktivan gol dao je Osman Bukari, ali je poništen zbog ofsajda, u koji su se pre pogotka aktivirali igrači crveno-belih! Drugi poništeni gol Zvezde u burnom finalu! 21: 34. 55' Nokaut, hitno se pruža pomoć Spajiću! Štoper Crvene zvezde pretrpeo je snažan udarac u duelu sa golmanom Vojvodine Lazarom Carevićem!

6. Hace 1 día · Osman Bukari The 25-year-old scored seven goals in 27 appearances to clinch his second league title with Crvena Zvezda. Bukari since joining the Serbian giants from Nantes two seasons ago has been ...

7. Hace 23 horas · Samo minut kasnije, Osman Bukari je izašao sam ispred golmana Vojvodine Carevića, ali i njegov udarac je završio pored gola. Najbolju priliku u prvom delu imala je Vojvodina u 35. minutu. Mihajlo Ivanović je nakon lepe timske akcije sa šest metara šutirao pored gola.