1. 3 de may. de 2024 · Walczące o grę w europejskich pucharach RC Lens uniknęło wpadki w potyczce z FC Lorient, które jest jednym z ligowych outsiderów. Ekipa Przemysława Frankowskiego wygrała 2:0.

2. 12 de abr. de 2024 · W spotkaniu 29. kolejki Ligue 1 drużyna RC Lens, której zawodnikiem jest Przemysław Frankowski, przegrała na wyjeździe z przedostatnim w tabeli FC Metz 1:2.

3. 20 de abr. de 2024 · RC Lens pokonało na własnym terenie ekipę Clermont Foot 63 1:0. Gola na wagę wygranej już w 3. minucie z rzutu karnego strzelił Florian Sotoca. Całe spotkanie rozegrał Przemysław Frankowski.

4. Przemysław Frankowski is 29-years-old, born on 12 April 1995, and is a right-footed professional football player from Poland. Born in Gdańsk, Przemysław Frankowski has also played in MLS for Chicago Fire and in Puchar Polski for Jagiellonia. He currently plays as a Defensive Midfielder (Right, Left) in Ligue 1 for club Lens. How good is ...

5. 28 de abr. de 2024 · Przemysław Frankowski i jego Lens przegrywa z Marsylią 1:2. Reprezentant Polski grał całe spotkanie. Drużyna z północy Francji na trzy kolejki przed końcem rozgrywek plasuje się na szóstym miejscu, które oznacza eliminacje Ligi Konferencji w kolejnym sezonie.

6. 12 de abr. de 2024 · Drużyna RC Lens niespodziewanie przegrała na wyjeździe z walczącym o utrzymanie we francuskiej ekstraklasie FC Metz 1:2. W barwach gości 90 minut rozegrał Polak Przemysław Frankowski.

7. 25 de abr. de 2024 · OM - RC Lens (Frankowski) w Ligue 1. W 31. kolejce Ligue 1 Uber Eats na pierwszy plan wysuwa się mecz Paris Saint-Germain – Le Havre AC. W ten weekend gorąco będzie też na Stade Vélodrome, gdzie Olympique Marsylia podejmie RC Lens.