1. Hace 1 día · Two of the best players of the last two decades no longer play in Europe with Lionel Messi prolonging his career in the MLS with Inter Miami and Cristiano Ronaldo at Al-Nassr in Saudi Arabia. Since 2010, Argentine legend Messi ranks 10th for most appearances in the top five leagues across his spells at Barcelona and PSG with 456 games, while Ronaldo ranks 33rd.

2. Hace 5 días · Susret je s tribina pratio i Samir Handanovič (39), dugogodišnji golman Intera i proslavljeni slovenski čuvar mreže koji je od prošle sezone u igračkoj penziji. Trenutno radi kao skaut milanskog velikana i u Zagreb je došao gledati golmane Nikolu Čavlinu i Nediljka Labrovića jer je Inter “bacio oko” na nekoga od njih.

3. Hace 6 días · Čavlina prema specijaliziranoj stranici Transfermarkt vrijedi milijun eura, međutim očekuje se da Lokomotiva može inkasirati i više od toga, ukoliko Dinamo ne odluči aktivirati navedenu klauzulu. Tagovi. GNK Dinamo Zagreb HNK Rijeka Nikola Čavlina NK Lokomotiva Zagreb Samir Handanovi ...

4. Hace 6 días · - Index.hr. Samir Handanovič gleda Lokomotivu i Rijeku na Kranjčevićevoj. Došao je skautirati? Index Sport. |. prije 4 minute. 20:39, 28. travnja 2024. Foto: Index. RIJEKA nastavlja borbu za titulu gostovanjem kod Lokomotive u 32. kolu SuperSport HNL-a.

5. Hace 5 días · Zanimljivo je da je utakmicu s tribina pratio i Samir Handanovič (39), bivši vratar Intera i legendarni slovenski golman koji se prošle sezone povukao iz aktivnog igranja. Sada radi kao skaut za Inter i, prema informacijama, došao je u Zagreb kako bi pratio vratara Lokomotive, Nikolu Čavlinu (21). Inter je zainteresiran za ovog talentiranog mladog vratara.

6. Hace 6 días · RIJEKA je u 32. kolu SuperSport HNL-a izgubila u Kranjčevićevoj 3:1 i napravila ogrman kiks u borbi za naslov. Lokomotiva je povela u 37. minuti golom Roberta Mudražije, a na 2:0 je šest minuta kasnije povisio Marin Šotiček. Jorge Obregon vratio je Rijeku u igru u 67. minuti, ali više od toga gosti nisu mogli.