1. Hace 22 horas · Strelac prvog pogotka za lidera na tabeli bio je srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović, kojije pogodio nakon 20. marta nakon što se oporavio od povrede. Igrao se 40. minut kada je Mitrović iskoristio asistenciju Mičela i glavom u svom stilu doneo prednost Al Hilalu. Blistao je i Mitrovićev saigrač iz reprezentacije Sergej Milinković ...

2. Hace 22 horas · Dobar nastup imao je i drugi srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić, koji je u 70. minutu asistirao za pogodak Suada Abdulhamuda. Konačan rezultat meča postavio je Saleh Al-Šehri u sudijskoj nadoknadi vremena. Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, kao i na X nalogu.

3. Hace 22 horas · Podeli : Hilal je u duelu lige Saudijske Arabije savladao Tavun sa 3:0, a istakli su se srpski fudbaleri. Aleksandar Mitrović je postigao vodeći gol, a onda je Sergej Milinković Savić asistirao kod drugog, nakon čega smo videli originalnu proslavu Abdulhamida. Šlag na tortu bio je fenomenalan gol Al Šehrija petom u nadoknadi vremena.

4. Hace 22 horas · Aleksandar Mitrović Sergej Milinković-Savić FK Al Hilal. Pridružite se Saznajte sve o najvažnijim vestima i događajima, pridružite se našoj WhatsApp zajednici ili čitajte na Google News. Sportal WhatsApp Google News Sportal VIDEO. 23 47. Evroliga. 23:47 - 02.05.2024.

5. Hace 22 horas · Srpski napadač našao se u startnoj postavi, a u 14. minutu je zaradio i žuti karton nakon što je za dres vukao jednog od rivala. Za selektora naše reprezentacije nema brige ni kada je drugi as Al Hilala u pitanju - Sergej Milinković-Savić takođe je bio u startnoj postavi svog tima za gostovanje Al Tavonu.

6. Hace 22 horas · Mitrović pogađao, Sergej Mlinković Savić asistirao: Al Hilal u polufinalu Kupa . Al Hilal se plasirao u polufinale King kupa Saudijske Arabije nakon pobede nad Al Tavunom 3:0. Aleksandar Mitrović se upisao u strelce na ovom meču, a Sergej Milinković-Savić mu je asistirao za pogodak.

7. Hace 7 horas · In the club’s most recent outing, Al-Hilal took a 2-1 victory over Al-Ittihad in the King Cup of Champions semifinals. Michael and Saud Abdulhamid found the back of the net to put the club through to the final. Meanwhile, Sergej Milinković-Savić received a red card in the 42nd minute, leaving the midfielder unavailable for the championship ...