1. 20 de abr. de 2024 · Olimpijakos je prvu evropsku utakmicu odigrao prije 65 godina, prvi je grčki fudbalski klub koji se pojavio na kontinentalnoj sceni i prvi koji je prošao u narednu rundu nekog međunarodnog takmičenja.

2. 1 de may. de 2024 · Jovetić: Nismo dorasli za ono što mislimo da jesmo Bila je ovo teška utakmica, Litvanija bolja u prvom poluvremenu, vratili smo se u drugom, poveli u devedesetom minutu, ali nismo uspjeli da sačuvamo prednost, kazao je Stevan Jovetić nakon večerašnje utakmice u Kaunasu.

3. 19 de abr. de 2024 · Naš napadač Stevan Jovetić postigao je prvi gol u dresu Olimpijakosa. On je pogodio na današnjoj utakmici protiv Atromitosa (4:0), odigranoj u okviru grčke Superlige, i to iz penala. Pritom, Jovetić je u igru ušao u 58. minutu, a gol je dao u 64. Podsjetimo, Jovetić je prošlog vikenda odigrao desetkak minuta u gradskom derbiju protiv ...

4. 19 de abr. de 2024 · Olimpijakos je slavio veliku pobjedu, slavio je i naš Stevan Jovetić, ali nije zaboravio na gospodske manire, pa je nakon utakmice pokazao poštovanje prema golmanu rivala Dominiku Livakoviću. Hrvatski čuvar mreže je očigledno bio veoma razočaran nakon eliminacije, a crnogorski napadač je želio da ga utješi, pa mu je prišao i zagrlio ga.

5. www.aiscore.com › match-olympiakos-piraeus-fenerbahce › oj7x9inevlgs47gOlympiakos Piraeus vs Fenerbahce live...

11 de abr. de 2024 · About The Match Olympiakos Piraeus vs Fenerbahce live score (and video online live stream) starts on 2024/04/11 at 16:45:00 UTC time in UEFA Europa Conference League. Here on Olympiakos Piraeus vs Fenerbahce live score you can find all Olympiakos Piraeus vs Fenerbahce previous results sorted by their H2H matches.

6. 18 de abr. de 2024 · 45 ' Vicente Iborra (Stevan Jovetić) 60 ' Daniel Podence. 61 ' Konstantinos Tzolakis. 64 ' Giorgos Masouras (Daniel Podence) 72 ' Andreas-Richardos Ntoi. 74 ' Michy Batshuayi (Edin Džeko) 86 ' Miha Zajc (Frederico Rodrigues de Paula Santos) 86 ' Cengiz Ünder (İrfan Can Kahveci) 89 ' Omar Richards (Francisco Ortega)