Yahoo España Búsqueda web

  1. 12.300 resultados de búsqueda aproximadamente

  1. 24 de ene. de 2023 · The Turkish club have offered a three-year contract to the Frenchman worth €3m net per season and the Frenchman will have to give an answer by Tuesday. On his website, Di Marzio adds that Bakayoko seems to be convincing himself to accept the idea of a move to Adana Demirspor, where he would be coached by Vincenzo Montella.

  2. 28 de ene. de 2023 · Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında Demir Grup Sivasspor'u 2-1 yenen Adana Demirspor'un Teknik Direktörü Vincenzo Montella, iyi bir oyun ortaya koyarak galip geldiklerini söyledi. ...

  3. 28 de ene. de 2023 · Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında Adana Demirspor, Sivasspor'u 2-1 mağlup etti. Müsabakanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, takımda eksiklikleri olmalarına rağmen iyi bir oyun sergileyip galibiyet almalarının kendileri için gurur verici olduğunu kaydetti.

  4. 28 de ene. de 2023 · Spor Toto Süper Lig’in 21. haftasında Demir Grup Sivasspor’u 2-1 yenen Adana Demirspor’un Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Yeni Malatya Stadı’nda yapılan maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

  5. 28 de ene. de 2023 · Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Sivasspor galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu. Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında Demir Grup Sivasspor'u 2-1 yenen Adana ...

  6. 28 de ene. de 2023 · Vincenzo Montella: 'Gurur verici bir galibiyet' 28 Ocak 2023 Cumartesi 16:36 Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Sivasspor karşısında sonuna kadar getirdikleri bir maçtan galibiyeti almalarının gurur verici bir galibiyet olduğunu söyledi. Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında Adana Demirspor, Sivasspor'u 2-1 mağlup etti.

  7. 28 de ene. de 2023 · Montella, Yeni Malatya Stadı'nda yapılan maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, güzel bir galibiyet aldıklarını belirtti. Zorlu bir deplasman ve hava koşulunda önemli bir galibiyet aldıklarını anlatan Montella, şöyle devam etti: "Bazı eksiklerimiz vardı. Buna rağmen iyi bir oyun oynayıp galibiyet aldık, gurur verici oldu bizim için.