1. Hace 12 horas · Sport May 10, 2024 Pas kandidimit të Shqipërisë me Serbinë për Euro 2027 U-21, Plisat: Tërhiquni e kërkoni ndjesë të rënëve e të gjallëve

2. Hace 12 horas · Erling Haaland ka pasur një përplasje me trajnerin e tij Pep Guardiola pas zëvendësimit në sfidën ndaj Wolverhampton Wanderers. Sulmuesi norvegjez u zëvendësua në minutën e 82-të, derisa pasi doli jashtë u pa duke shkëmbyer fjalë me trajnerin Pep Guardiola.

3. Hace 12 horas · Interi regjistroi fitore të thellë të premten mbrëma, duke e mposhtur në udhëtim Frosinonen me rezultatin 0:5. Në këtë ndeshje Kristjan Asllani ishte titullar dhe kompletoi 90 minuta. Inzaghi u...

4. Hace 12 horas · Juventusi po vazhdon të ruajë interesimin për Edon Zhegrovën. Sipas “TuttoJuve”, “Bardhezinjtë” po e ndjekin me kujdes dhe mund ta nënshkruajnë për ta përfshirë në skuadër në vend të Filip Kostic.

5. Hace 12 horas · Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Fulham - Man City, në kuadër të xhiros së 36-të në Premierligë. Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Craven Cottage” dhe fillon në orën 13:30.