Serie A2:45 p. m. EDT
    ago. 21@Atalanta
    ago. 27vsBolonia
  2. Anton Ciprian Tătărușanu (IPA: [anˈton t͡ʃipriˈan tətəruˈʃanu]; Bucarest, 9 febbraio 1986) è un calciatore rumeno, portiere del Milan Caratteristiche tecniche. Chiamato l'Uomo Ragno in patria, a dispetto del fisico imponente, è abile non solo sui palloni alti, ma ...

3. 29/7/2022 · Ciprian Tătărușanu (36 de ani) a fost pedepsit de antrenorul celor de la AC Milan, Stefano Pioli, după prestația dezamăgitoare din partida amicală disputată contra locului opt din Ungaria, Zalaegerszeg, pierdută cu 2-3. Fotbal International Ciprian Tătărușanu, portarul echipei AC Milan / Foto: Twitter AC Milan

4. 23/7/2022 · Ciprian Tătărușanu a fost titular în amicalul cu FC Koln, scor 2-1. Sursă foto: AC Milan. Tătărușanu a semnat cu AC Milan în 2020, fiind transferat de la Lyon în schimbul sumei de un milion de euro; 600.000 de euro este cota lui Tătărușanu potrivit TransferMarkt; Însă nu doar Ciprian Tătărușanu va fi răsplătit.

5. 23/7/2022 · Ciprian Tătărușanu a încasat trei goluri în 25 de minute articol scris de Digi Sport 23.07.2022, 21:23 . AC Milan, campioana Italiei, a fost învinsă în al doilea amical al verii de Zalaegerszeg, ocupanta locului opt în ultima ediție a primei ligi din Ungaria, scor 3-2.

6. 23/7/2022 · Ciprian Tătărușanu mai are contract cu campioana Italiei încă un sezon. Mai multe cluburi au fost interesate de serviciile sale în această vară, dar șefii de la AC Milan au decis că nu este de vânzare. Presa din Italia scrie că i se va propune prelungirea contractului, staff-ul echipei fiind mulțumit de românul care s-a […]

7. 23/7/2022 · Ciprian Tătărușanu a fost titular în poarta italienilor și a primit trei goluri în prima repriză în doar 25 de minute. Primul gol l-a încasat după doar două minute de la Meshack Izuchukwu Ubochioma. A urmat reușita lui Attila Mocsi din minutul 24 și golul lui Matyas Tajti, minutul 27.

8. 29/7/2022 · Ciprian Tătărușanu, portarul român, nu a fost folosit. Antrenorul Stefano Pioli a rotit tot lotul în meciul cu austriecii, cu excepția a doi jucători: Tătărușanu și Brescianini. Presa din Italia speculează că Ciprian a fost pedepsit, după ce în partida precedentă a încasat 3 goluri în 27 de minute, de la Zalaegerszeg, echipă din Ungaria.