Yahoo España Búsqueda web

  1. 1.600 resultados de búsqueda aproximadamente

  1. 7 de feb. de 2022 · Loro Boriçi. 1. 28.04.1984 (61) Date of birth/Age: Aug 10, 1922. Place of birth: Shkodër. Citizenship: Albania. Date of death: 28.04.1984 (61) Position: Centre-Forward. Former International: Albania.

  2. General Information about the player Loro Boriçi. Boriçi, Loro. Kindly provided by Jorge Mendoza. Add Picture Boriçi, Loro. Position. Striker (ST) Age. 61. Day of Birth. 1922-08-04. Day of Death. 1984-04-25. Place of Birth. Shkodër (Albania) Height. 1.87m. Albania. FIFA Matches - FIFA Goals -

  3. 23 de feb. de 2023 · This property advises that enhanced cleaning and guest safety measures are currently in place. Disinfectant is used to clean the property; commonly-touched surfaces are cleaned with disinfectant between stays; bed sheets and towels are laundered at a temperature of at least 60°C/140°F. A shield is in place between staff and guests ...

  4. 6 de mar. de 2023 · Visit Loro Borici Stadium (Shkoder) with Expedias guide! Featuring up-to-date information on top attractions, accommodation, travel tips and more.

  5. 1 de mar. de 2023 · Match Overview - Albania - Cup, Vllaznia Shkoder 3 - 1 Partizani Tirana, March 01, 2023 - Football365. ... Venue Stadiumi Loro Boriçi; Date / Time 01 Mar, 16:00 ...

  6. 1 de mar. de 2023 · Në stadiumin "Loro Boriçi" në Shkodër, Vllaznia fitoi 3-1 me Partizanin në fazën çerekfinale në Kupën e Shqipërisë. Ndeshja e parë u zhvillua nën reshjet e dendura të shiut, me motin që i buzëqeshi vendasve. Dueli u hap në minutën e 11 me Kaina, kjo edhe pas gabimit të Alban Hoxhës.

  7. 13 de mar. de 2023 · Panorama Sport (Albania) Paqe në “Loro Boriçi”, Vllaznia dhe Partizani ndajnë nga 1 pikë. 2023-03-13-. NË SHKODËR. Vllaznia dhe Partizani pajtohen me një barazim 1-1 në ndeshjen e kësaj jave të Kategorisë Superiore, pas një përballjej­e mjaft të luftuar mes të dyja ekipeve.