1. Hace 1 día · NAPADAČ Milana Luka Jović dobio je dvije utakmice kazne jer je ošamario protivničkog igrača u utakmici protiv Monze prošlog vikenda. Pri vodstvu suparnika 2:0 srpski je napadač suparniku Armandu Izzu, koji ga je rukama zadržavao na centru, opalio šamar. Jović je to napravio i pred sucem Andreom Colombom, koji mu je odmah dao žuti karton.

2. Hace 1 día · Srpski fudbaler Luka Jović dobio je suspenziju zbog toga što je na meču svog Milana protiv Monce zaradio direktan crveni karton. Jović je za vikend u duelu ošamario igrača Monce Armanda Ica, a sudija Kolombo mu je, nakon ponovnog pregledanja situacije pokazao put ka svlačionici. PROČITAJTE JOŠ:

3. Hace 1 día · MILANO - Fudbaler Milana Luka Jović dobio je dve utakmice suspenzije zbog crvenog kartona na meču sa Moncom, objavila je danas Serija A. Fudbaleri Monce savladali su Milan 4:2 u utakmici 25. kola italijanske Serije A, a srpski fudbaler Luka Jović dobio je direktan crveni karton u 50. minutu. Srbin je udario Armanda Ica i prvo dobio žuti karton.

4. Hace 1 día · LUKA JOVIĆ SUSPENDOVAN: Italijani izrekli kaznu srpskom reprezentativcu. Autor Dejan Ignjatović. Fudbal - 20.02.2024. 18:11h. Srpski reprezentativac Luka Jović kažnjen je sa dve utakmice neigranja zbog crvenog kartona dobijenog na utakmici Monca - Milan. Sudija Andrea Kolombo, utisak je, prestrogo je isključio napadača Milana u 52. minutu.

5. Hace 1 día · l +/- pts Napoli otpustio trenera Pročitajte još: Reprezentacija Srbije "Cilj je plasman u A diviziju Lige nacija!" Zečević jasno poručio: Znamo kako treba Premijer liga Bio mrtav dva i po minuta, a sad je pokazao šta su mu ugradili u telo: Kapiten Lutona objasnio kako živi uz pomoć defibrilatora /VIDEO/ Superliga

6. Hace 1 día · Fudbal Lige petice Luka Jović dobio kaznu za "šamar" Od Meridian Sport - 20/02/24 18:32 0 Foto: Guliver images Srpski reprezentativac Luka Jović “pocrveneo” je u nedeljnom porazu Milana od Monce – 4:2 (2:0). U toku je bio 53. minut kada je Jović isprovociran udario protivnika po licu i zaradio direktno isključenje.

7. Hace 1 día · 19:00 Fudbal 0 Nesmotren potez Jovića na meču Serije A Alberto Mariani/LaPresse via AP Fudbaler Milana Luka Jović dobio je dve utakmice suspenzije zbog crvenog kartona na meču sa Moncom. Jović, koji je bio starter na toj utakmici, zaradio je isključenje u 50. minutu susreta, koji su "rosoneri" izgubili rezultatom 4:2.