1. Hace 4 días · W meczu 30. kolejki PKO BP Ekstraklasy piłkarze Radomiaka przegrali u siebie 3:4 z Zagłębiem Lubin. Radomiak Radom - Zagłębie Lubin 3:4 (0:3)Vagner Dias 51, Jan Grzesik 74, Dawid Abramowicz 86 - Dawid Kurminowski 20, 39, 53, Aleks Ławniczak 30 Radomiak: 28. Gabriel Kobylak - 13. Jan Grzesik, 29. Raphael Rossi, 16. Mateusz Cichocki, 33. Dawid Abramowicz - 23. João Peglow (46, 70. Vágner ...

2. Hace 4 días · KGHM Zagłębie Lubin: Sokratis Dioudis – Bartłomiej Kłudka, Bartosz Kopacz, Aleks Ławniczak, Mateusz Grzybek – Kacper Chodyna, Damian Dąbrowski, Marek Mróz (73. Tomasz Pieńko), Tomasz Makowski (83. Marko Poletanovic), Mateusz Wdowiak (79. Serhij Bułeca) - Dawid Kurminowski. Czytaj też: ME w wioślarstwie.

3. Hace 4 días · Już w 4. minucie Jardel był bliski zdobycia bramki. Napastnik podciął piłkę nad Sokratisem Dioudisem, ale przed linią bramkową interweniował Mateusz Grzybek. W odpowiedzi Mateusz Wdowiak urwał się rywalom, po czym huknął nad poprzeczką.

4. Hace 1 día · Opis. Kadencja Czesława Michniewicza trwała w okresie od 7 lipca 2017 roku do 14 października 2020 roku. Michniewicz w roli selekcjonera reprezentacji Polski U-21 zadebiutował 1 września 2017 roku w wygranym 3:0 meczu eliminacyjnym mistrzostw Europy U-21 2019 w reprezentacją Gruzji U-21 po dwóch golach Dawida Kownackiego (58' (), 65') oraz Bartosza Kapustki (71').

5. Hace 4 días · Już w 4. minucie powinno być 1:0 dla Radomiaka. Bruno Jardel znalazł się w sytuacji sam na sam z Sokratisem Dioudisem i posłał nad nim piłkę podcinką. Wracający za akcją Mateusz Grzybek zdołał jednak wybić futbolówkę, zanim ta przekroczyła linię bramkową. W odpowiedzi dobrej okazji nie wykorzystał Mateusz Wdowiak.

6. Hace 4 días · Obrońcy Radomiaka Radom gdzieś byli myślami, ale na pewno nie na boisku w meczu z KGHM Zagłębiem Lubin. Ich popisy kosztowały radomian 0:3 do przerwy. Hat-tricka zaliczył Dawid Kurminowski ...

7. Hace 4 días · Mateusz Wdowiak - 3 (Serhij Bułeca - bez coeny) Dawid Kurminowski - 6 Piotr Zieliński nabawił się kontuzji na treningu i ominie hitowe spotkanie Serie A. Grzegorz Krychowiak w Arabii Saudyjskiej.