1. Hace 3 días · Výhra nad Jabloncem po 18 letech? Úžasné, hodnotí Hapal; Ostravský trenér Pavel Hapal po utkání s Olomoucí; Slavia - Baník 5:0, exhibici řídili Chytil se Schranzem, hosté dohrávali v deseti; Sparta - Baník 4:3, z jasného zápasu drama, hosté v závěru dotahovali; Ewerton nadchl trefou z šedesáti metrů.

2. Hace 5 días · „Co asi tak mám hodnotit?“ povzdechl si ostravský kouč Pavel Hapal. „První půle z naší strany velmi slušná, byli jsme Slavii vyrovnaným soupeřem. O osudu zápasu rozhodly tři situace: v závěru půle jsme nedali šanci na jedna jedna, na začátku druhé půle jsme dostali nešťastný gól kvůli naší ...

3. Hace 4 días · Trenér Pavel Hapal určil tři důvody, proč Baník v sobotu večer padl na startu nadstavby FORTUNA:LIGY se Slavií vysoko 0:5. Jednou z nich bylo Tankovo vyloučení, útočník hostů došlápl stopera Tomáše Holeše. Oslabený ostravský celek pak rychle inkasoval, v posledních třech zápasech dostal v součtu jedenáct branek.

4. Hace 4 días · Jakub Markovič odchytal za Baník v posledních týdnech tři první ligové zápasy v kariéře. Hrál proti Spartě, Liberci a Slavii. A začal katastrofálně, zapsal hrozivou bilanci. Dokupy posbíral jedenáct branek. „Jsme nějací chatrní,“ přiznal trenér Pavel Hapal.

5. Hace 4 días · Baník Ostrava svůj první zápas nadstavbové části probíhajícího ročníku Fortuna ligy nezvládl a na Slavii prohrál vysoko 0:5. O osudu utkání definitivně rozhodla červená karta pro Abdullahiho Tanka. Jak kouč Baníku Pavel Hapal hodnotí střetnutí v Edenu?

6. Hace 5 días · Pavel Hapal (Ostrava): "První půle byla z naší strany velmi slušná. Zápas z mého pohledu rozhodovaly tři situace. Gól na 1:1, co jsme měli vstřelit, ale nedali ho. Nekoncentrovanost při inkasovaném gólu hned po přestávce a pak samozřejmě červená karta.

7. Hace 4 días · Suma sumárum Pavel Hapal nenasadili ani jednoho hráče, kterému hrozila stopka v případě obdržení žluté karty. Baník totiž v hned dalším kole čeká klíčový souboj o čtvrté místo s Mladou Boleslaví, kterou musí doma porazit.