Pavel Kadeřábek
    Buscar sólo Pavel Kaderábek

1. Hace 4 días · 35' Pavel Kaderábek (TSG Hoffenheim) ha recibido una falta en la zona defensiva. 35' Falta de Romano Schmid (SV Werder Bremen). 34' Se reanuda el partido.

2. Hace 4 días · Hat Dir Pavel Kadeřábek bei der Eingewöhnung geholfen? „Ich habe vor dem Wechsel mit ihm geschrieben, und er hat mir ein paar Tipps gegeben. Seit dem ersten Tag hilft er mir enorm. Er übersetzt mir die Ansprachen, weil mein Deutsch noch nicht so gut ist. Dadurch läuft es deutlich besser für mich. Ich bin ihm dafür sehr ...

3. Hace 4 días · 4. 2024. Od. Tomáš Myšák. Zdroj: Tadeáš Bednarz, CC BY-SA 4.0. Hoffenheim v sobotu na stadionu v Mohuči prohrál 1:4 a sen o kvalifikaci do pohárové Evropy se pět kol před koncem sezóny neúprosně vzdaluje. Jediný gól Hoffenheimu přitom obstaral český bek Pavel Kadeřábek.

4. Hace 3 días · Tomáš Kadeřábek (Swiss Life Select) Finanční rady | 16.04.2024 09:25:30. Válka o prodlužování věku odchodu do důchodu. Prezident Pavel se rozhodl vstoupit jako moderátor do politického jednání mezi vládou a opozicí o jedné z nejdůležitějších reforem pro budoucnost České republiky.

5. Hace 3 días · Pavel Kadeřábek pomohl dvěma asistencemi v německé fotbalové lize Hoffenheimu k domácí výhře 3:1 nad Augsburgem. David Jurásek za vítěze odehrál 75 minut. Mönchengladbach otočil utkání na hřišti Wolfsburgu a zvítězil 3:1.

6. Hace 4 días · Pavel Kadeřábek po dvou asistencích z přechozího kola tentokrát hlavou otevřel skóre v duelu Mainzu s Hoffenheimem. Kadeřábek byl ve vzduchu úspěšný celkem třikrát a odnesl si známku 7,01. Ve druhé půli ale domácí dali čtyři branky a utkání otočili. Do druhého poločasu už nenaskočil David Jurásek.

7. Hace 5 días · 14.04.2024 ∙ SWR Sport ∙ SWR. Ab 0. Merken. VfB-Stürmer Jamie Leweling ist einer der Senkrechter Starter beim VfB Stuttgart. Nach dem 3:0-Erfolg gegen Eintracht Frankfurt ist er Studiogast bei SWR Sport.