1. Hace 1 día · Formația pregătită de Răzvan Lucescu s-a impus cu scorul de 2-0 în fața celor de la Olympiakos, rezultat în urma căruia păstrează șanse pentru cucerirea titlului. Taison a deschis scorul în minutul 26, scorul final fiind stabilit la jumătatea reprizei secunde, după reușita lui ...

2. Hace 1 día · Răzvan Lucescu, după PAOK - Olympiakos 2-0: ”Pentru noi există doar următorul meci, cu Panathinaikos” Taison a deschis scorul în minutul 26, din pasa lui Zivkovic, iar la jumătatea reprizei secunde mijlocașul sârb a trecut la finalizare și și-a trecut numele pe lista marcatorilor, servit de Konstantelias.

3. Hace 5 horas · PAOK, echipa antrenată de Răzvan Lucescu (55 de ani), a câștigat derby-ul cu Olympiakos cu scorul de 2-0 și s-a apropiat la doar un punct în spatele liderului AEK Atena. Taison a deschis scorul în minutul 26, scorul final fiind stabilit la jumătatea reprizei secunde, după reușita lui Zivkovic.

4. Hace 1 día · Răzvan Zăvăleanu, înainte de Dinamo - UTA Arad (12/05/2024) SPORT.RO. Data publicarii: Duminica 12 Mai 2024, 21:06. ITALIA. Joyskim Dawa, la petrecerea FCSB: "Unde sunt rapidiștii?" 12 Mai 2024, 09:06. ITALIA. Campionii au plecat de la stadion sărbătorind pe autocar!

5. Hace 1 día · Echipa antrenată de Răzvan Lucescu s-a impus pe „Toumba Stadium”, scor 2-0, grație golurilor marcate de Taison și Zivkovic. PAOK s-a apropiat la un singur punct de liderul AEK Atena, cu două etape rămase până la finalul sezonului. PAOK, victorie uriașă cu Olympiakos în Grecia! Răzvan Lucescu s-a apropiat din nou de titlu

6. Hace 5 horas · Home » Răzvan Lucescu, važan uspjeh u borbi za naslov u Grčkoj. 13.05.2024 Sve novosti 0. Răzvan Lucescu, važan uspjeh u borbi za naslov u Grčkoj. PAOK Răzvana Lucescua nastavlja utrku za naslov u grčkoj Superligi, nakon što je slavio u dvoboju s Olimpiacosom rezultatom 2-0 u utakmici play-offa.

7. Hace 1 día · Răzvan Lucescu este aproape de încă o performanță colosală în Grecia. PAOK a câștigat derby-ul cu Olympiacos, scor 2-0, și s-a apropiat la un singur punct de liderul AEK Atena, când mai sunt două etape de disputat.