1. 21 de abr. de 2024 · Răzvan Oaidă ironizează foștii săi suporteri de la FCSB: ”Era de așteptat să mă huiduie și să mă înjure. Nu prea i-am auzit”. În urma unui meci tensionat care s-a încheiat la egalitate, 2-2, în derby-ul cu FCSB, Răzvan Oaidă, acum mijlocaș la Rapid, și-a împărtășit sentimentele mixte.

2. 21 de abr. de 2024 · Fotbal. SuperLiga. Răzvan Oaidă ”i-a înțepat” pe fanii celor de la FCSB: ”Nu prea i-am auzit” articol scris de Digi Sport. 21.04.2024, 09:47. FCSB și Rapid au terminat la egalitate, scor 2-2, partida din cadrul etapei a cincea a play-off-ului SuperLigii României . SuperLiga. Mihai Lixandru si Razvan Oaida / Foto: Sport Pictures.

3. 20 de abr. de 2024 · Gazeta Sporturilor. 83.8K subscribers. Subscribed. 0. No views 1 minute ago #fcsb #rapid #superliga. FCSB și Rapid au remizat, scor 2-2, în derby-ul rundei cu numărul 5 din play-off. Meciul a...

4. 20 de abr. de 2024 · 0. No views 1 minute ago. Ce a spus Răzvan Oaidă după FCSB - Rapid 2-2: " 🔔Abonează-te pentru mai multe clipuri https://bit.ly/subscribeIamSport ...more.

5. 21 de abr. de 2024 · Răzvan Oaidă, mesaj tăios pentru suporterii FCSB-ului. Echipa condusă de Bogdan Lobonț a avut o primă repriză jucată la intensitate maximă și datorită liniei de mijloc din care a făcut parte și Răzvan Oaidă, fost fotbalist al FCSB-ului. Cu un joc tactic prin care au contracarat toate atuurile liderului, elevii lui ...

6. 21 de abr. de 2024 · Răzvan Oaidă, mesaj tăios pentru suporterii FCSB-ului. Oaidă a vorbit și despre joc, dar și despre atmosfera creată de cei peste 40.000 de fani ai formației lui Elias Charalambous și Mihai Pintilii. Mijlocașul susține că nici nu i-a auzit pe suporterii liderului.

7. 28 de abr. de 2024 · aprilie 28, 2024. Răzvan Oaidă a prefațat meciul Rapid – Universitatea Craiova, din etapa a șaptea a Play-Off-ului SuperLigii României, în cadrul conferinței de presă. „Ne așteaptă un meci important, un joc de trei puncte. Știm cu toții că ne aflăm în cel mai rău moment al nostru și ne dorim victoria. Poate asta ne va ajuta să ne regăsim.