Yahoo España Búsqueda web

  1. 43.600 resultados de búsqueda aproximadamente

  1. Hace 6 días · Shkëlzen Taib Gashi (born 15 July 1988) is a professional footballer who plays as a midfielder and forward for Swiss club Aarau. Born in Switzerland, he has represented the Albania national team.

  2. 7 de jun. de 2022 · Name in home country: Shkëlzen Taib Gashi Date of birth: Jul 15, 1988 Place of birth: Zürich Age: 34 Height: 1,82 m Citizenship: Albania Switzerland Position: Attack - Left Winger Foot: left Player agent: IFM Current club: FC Aarau Joined: Jan 2, 2020 Contract expires: Jun 30, 2023 Social-Media:

  3. 6 de feb. de 2023 · First name Shkëlzen Last name Gashi Nationality Albania Date of birth 15 July 1988 Age 34 Country of birth Switzerland Place of birth Zürich Position Attacker

  4. 27 de mar. de 2023 · Kjo ndodhi pas shkarkimit nga pozita e kryetarit të komisionit për politikë të jashtme dhe diasporë nga vet partia e tij. Gashi thotë se Abazi ishte afruar në VV në vitin 2019 për tri arsye. “Mendoj se ekzistojnë tri arsye të lidhjes së Abazit me VV-në, në fakt me Kurtin sepse këtu vetëm lideri vlen në Kosovë.

  5. 24 de mar. de 2023 · E ish-këshilltari i Kurtit, Shkëlzen Gashi, ka shkruar për deputetin Shala, "Akademiku' që s'e ka asnjë botim jashtë Kosovës, e që emni s'i del në asnjë revistë shkencore, po veç nëpër lista të pagave"

  6. Shkëlzen Gashi is on Facebook. Join Facebook to connect with Shkëlzen Gashi and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected.

  7. 28 de mar. de 2023 · Analisti, Shkëlzen Gashi, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se aprtive politike në Kosovë ju mungojnë programet politike. Sipas tij, po të largosh liderët e partive, ato nuk përfaqësojnë asgjë. “Partitë politike kosovare janë krejtësisht lideriste, hiqe Kurtin s’ka VV. Pra hiqni kryetarin dhe nuk ka asgjë aty. Qashtu është. Qashtu ka qenë me […]