1. 11 de abr. de 2024 · 35 golova u dresu reprezentacije Crne Gore postigao je Stevan Jovetić, na 76 utakmica - u prosjeku, pogađao je gotovo svaki drugi meč. Debitantski gol dao je Mađarima avgusta 2008. u prijateljskom meču u Budimpešti, na nekadašnjem NEP stadionu, gdje se sada nalazi velepna arena “Ferenc Puškaš”

2. 11 de abr. de 2024 · Kostas Fortounis struck for the hosts after just eight minutes before turning provider by playing in Stevan Jovetić, who coolly slotted past Fener goalkeeper Dominik Livaković.

3. 7 de abr. de 2024 · Stevan Jovetić je postigao 35 golova za reprezentaciju Crne Gore. Upisao je i het-trik, imao pogodak makazicama, pogađao efektno i glavom, pa mu nije bilo lako da odabere najdraži pogodak. - Teško mi je da izdvojim jedan.

4. 7 de abr. de 2024 · Fudbal. Autor: Neđeljko Kostić. Objavljeno: 07.04.2024. 18:17. Dodaj komentar. Stevan Jovetić bio je igrač utakmice u pobjedi Olimpijakosa nad Lamijom (5:1) u plej-ofu grčke Superlige.

5. 11 de abr. de 2024 · Stevan Jovetić nastavlja dobru formu. Crnogorski reprezentativac je za vikend pogodio u nacionalnom šampionatu Grčke, a u 32. minutu je udvostručio prednost Olimpijakosa u utakmici četvrtfinala Lige konferencija sa Fenerbahčeom, koji je na kraju slavio 3:2 i stekao pred revanš u Istanbulu, a mogao je već na svom stadionu da ...

6. 11 de abr. de 2024 · Upravo 20:41. Izvor: CdM. foto: EPA-EFE/GEORGIA PANAGOPOULOU. Stevan Jovetić je nakon gola u prvenstvu Grčke prošlog vikenda, pogodio i na međunarodnoj sceni. Kapiten crnogorske reprezentacije dao je pogodak u pobjedi Olimpijakosa nad Fenerbahčeom 3:2, u prvoj utakmici četvrtfinala Lige konferencija.

7. 7 de abr. de 2024 · 07.04.2024. 17:56h. Crnogorski reprezentativac, Stevan Jovetić postigao je danas peti pogodak u grčkom šampionatu u dresu Olimpijakosa. Olimpijakos je u 30. kolu Superlige savladao u gostima Lamiju (5:1), a do vođstva je stigao u 22. minutu zahvaljujući Jovetiću.