1. Anuncio

relacionado con: stevan jovetić
  2. Find the deal you deserve on eBay. Discover discounts from sellers across the globe. We've got your back with eBay money-back guarantee. Enjoy Stevan jovetic you can trust.

1. Hace 23 horas · El Manchester City que se medirá al FC Barcelona en los octavos de final de la Liga de Campeones descartó al montenegrino Stevan Jovetic de la lista que dispute la 'Champions'. El reciente fichaje Bony ocupará el lugar del exdelantero de la Fiorentina.

2. 7 de abr. de 2024 · Stevan Jovetić je postigao 35 golova za reprezentaciju Crne Gore. Upisao je i het-trik, imao pogodak makazicama, pogađao efektno i glavom, pa mu nije bilo lako da odabere najdraži pogodak. - Teško mi je da izdvojim jedan.

3. 11 de abr. de 2024 · 35 golova u dresu reprezentacije Crne Gore postigao je Stevan Jovetić, na 76 utakmica - u prosjeku, pogađao je gotovo svaki drugi meč. Debitantski gol dao je Mađarima avgusta 2008. u prijateljskom meču u Budimpešti, na nekadašnjem NEP stadionu, gdje se sada nalazi velepna arena “Ferenc Puškaš”

4. 11 de abr. de 2024 · Kostas Fortounis struck for the hosts after just eight minutes before turning provider by playing in Stevan Jovetić, who coolly slotted past Fener goalkeeper Dominik Livaković.

5. 7 de abr. de 2024 · Fudbal. Autor: Neđeljko Kostić. Objavljeno: 07.04.2024. 18:17. Dodaj komentar. Stevan Jovetić bio je igrač utakmice u pobjedi Olimpijakosa nad Lamijom (5:1) u plej-ofu grčke Superlige.

6. 11 de abr. de 2024 · Stevan Jovetić nastavlja dobru formu. Crnogorski reprezentativac je za vikend pogodio u nacionalnom šampionatu Grčke, a u 32. minutu je udvostručio prednost Olimpijakosa u utakmici četvrtfinala Lige konferencija sa Fenerbahčeom, koji je na kraju slavio 3:2 i stekao pred revanš u Istanbulu, a mogao je već na svom stadionu da obezbijedi ...

7. 7 de abr. de 2024 · 07.04.2024. 17:56h. Crnogorski reprezentativac, Stevan Jovetić postigao je danas peti pogodak u grčkom šampionatu u dresu Olimpijakosa. Olimpijakos je u 30. kolu Superlige savladao u gostima Lamiju (5:1), a do vođstva je stigao u 22. minutu zahvaljujući Jovetiću.